SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w wybraniu sprzętu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 312
Witam
Zamierzam kupić sobie sztangę z obciążeniem, nie posiadam ławki jak na razie dlatego zamierzam ćwiczyć bez(na klatkę piersiową posiadam poręcza do pompek, jak na razie mi wystarczą), ale mam problem z wybraniem. Jaki gryf kupić, prosty, lekko łamany czy mocno łamany, nie mam pojęcia czym się różni mocno łamany od lekko łamanego gdyż nigdy ich nie porównywałem, ani nie miałem styczności żeby ćwiczyć zarówno jednym jak i drugim ;) Jak już mówiłem na razie nie planuje kupić ławeczki, wiem jak ćwiczyć bez, także proszę o radę jedynie w wybraniu ;d Na razie nie stać mnie na dwa gryfy, dlatego proszę o wybranie najbardziej uniwersalnego ;)
Pozdrawiam

Płeć :mężczyzna

Wiek :18 lat

Waga :70 kg

Wzrost :175 cm

Cel treningowy :masa, następnie rzeźba

Staż treningowy na siłowni :0,5 roku

Uprawiane inne sporty :piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : drążek, poręcza do pompek

Dieta :oczywiście, że jest

Przeciwskazania medyczne :brak

Zażywane suplementy :brak

Ostatnio przerabiany plan:ogólnorozwojowy

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Bierz prosty skoro ma być uniwersalny.

Zaglądnij do działu marbo/kelton i przeglądnij ich oferty, tam ci też coś doradzą konkretniej.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2013-01-08 22:33:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 312
no tak, ale prostą to sobie mogę kupić wtedy kiedy ławkę, tylko pytanie mi się nasuwa czy Martwy Ciąg z lekko łamaną da radę zrobić bo coś mi nie pasuje właśnie ?? ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Najpraktyczniejszy jest prosty, łamany zawsze możesz dokupić nie są to drogie rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 312
Ale jest w miarę wygodny, w sensie czy jest jakaś różnica bo ja w sumie to najbardziej za lekko łamanym jestem, ale jednak wole spytać się kogoś kto się na tym zna ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 312
Czy można zrobić Martwy Ciąg na łamanym gryfie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4270
bierz mocno łamany

practice makes perfect

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
kupuj prosty i nie placz ze lamany wygodny. na lamany przyjdzie czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4270
i prosty oczywiście też

practice makes perfect

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 312
to co najpierw?;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
prostyy sobie kup. i bica i trica zrobisz a i nie bedzie problemu z reszta cwiczen
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do korekt

Następny temat

Problem z barkiem podczas treningu Klatki Piersiowej - Ławka,

Wiecej