SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

pomoc w ułozeniu diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 198

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 97
witam ,obecnie jestem na wychodzeniu z niskokalorycznej diety , powoli zaczynam ogarniac co i jak .
Z ok 700kcal doszłam do 1700 , niestety na plusie 3 kilo .
Chciałabym jeszcze troche schudnąć ,lecz niestety nie wiem co robic dalej .
Do tego dochodzą bardzo częste cheaty , podczas których objadam sie do upadłego
moze ktos tutaj bardziej ogarnia temat i chciałby mi pomóc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 115 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 44491
uzupełnij ankietę i ja tu wstaw
http://www.sfd.pl/-t922822.html

póki co nic nie wiadomo, poza tym, że była wyniszczająca dieta 700kcal

Zmieniony przez - masswarrior88 w dniu 2017-04-17 19:36:31

'Peace, Love & Muscles' ©Victor Costa, 'pillow scream' ©Scooby1961, 'Get it done' ©Kai Greene

napisał(a)
blue_hope Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3153 Napisanych postów 15712 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 145692
Badania podstawowe były robione?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wychodzenie z niskokalorycznej diety

Następny temat

Dieta na mase(pomoc w korekcie)

Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Diamond Cup Espinho 2018 Diamond Cup Espinho 2018 Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Rafael Brandao wschodząca gwiazda PRO Rafael Brandao wschodząca gwiazda PRO Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja Kiepska genetyka? 6 sposobów na podkręcenie genetyki Kiepska genetyka? 6 sposobów na podkręcenie genetyki