SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

pomoc w treningu klatki!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1376

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4685
Cwicze juz 4 miechy i nie wiem dlaczego ale górną część klatki mam strasznie słabo wyrobioną....jak można poprawić rzeźbe i jakie ćwiczenia są dobre do tego
mój max to 105 kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2566 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10268
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2278
W prawym górnym rogu okna jest napis szukaj....
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 976
Wyciskanie pod katem30 stopni waskim uchwytem rob to cwiczenie jest na gorna partie miesni z tego co wiem. 30 - 45 stopni.
napisał(a)
Początkujący
jakie ćwiczenia opócz wyciskania na ławce skośnej mogą mi pomóc w szybkim zniwelowaniu tej różnicy?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 473 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34079
Jak masz tak słabo wyrobioną to co Ty chcesz rzeźbić ?
Możesz dorzucić rozpiętki na skosie.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych http://www.darkred.pl 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1312 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20446
zacznij trening od skosa 30 stopni 4s potem plaska 4s ew. rozpietki 4s i styka skos wrzucony na priorytet powinno grac

.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 11601 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70678
a jak robic skos sztangielkami to tez wyciskasz wasko czy szeroko prowadzic?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1440
Najlepiej jak szerokośc będzie równa szerokości przy zwykłym wyciskaniu w leżeniu tz. trochę szrzej od barków.

Ja też miałem podobny problem,który został naprawiony właśnie na skośie zwykłą sztangą...

Trening jest potężnym
uzależnieniem... nawet większym od alkocholu***

***niestety w większości badanych przypadków niepotwierdzone. :)

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 11601 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70678
a do zabudowania sobie wewnetrznej strony klatki dobre sa sztangielki chyba co?
napisał(a)
Początkujący
dzięki...a z jakich ćwiczeń podczas treningu górnej części klatki powinienem zrezygnować w takim razie i w jakim czasie moge poradzic sobie z tą różnicą?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan juz teraz dokladny.

Następny temat

Trening do oceny [domator]

Masło - dlaczego podrożało? Masło - dlaczego podrożało? Jaka jest najlepsza forma kreatyny? Jaka jest najlepsza forma kreatyny? Testosteron powoduje raka prostaty?! Testosteron powoduje raka prostaty?! Marcin Łopucki - seksi? Marcin Łopucki - seksi? Płatki owsiane czy płatki jaglane? Płatki owsiane czy płatki jaglane? Leksykon suplementacji: kwas ALA Leksykon suplementacji: kwas ALA Dlaczego na redukcji zaleca się jeść więcej białka? Dlaczego na redukcji zaleca się jeść więcej białka? Majewski i kultura wypowiedzi Majewski i kultura wypowiedzi