SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w doborze

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
Witam Was.
Wiem ze zaraz mnie zjedziecie za kolejny podobny temat, ale niestety nie mam czasu na przeszukiwanie forum (ledwo znalazłem czas na napisanie tego tematu), więc bądźcie wyrozumiali i pomóżcie
(Jeżeli nie chcesz pomoc tylko chcesz pisać odpowiedzi typu "było tyle razy" to omiń ten temat!.

do sedna sprawy

Od poniedziałku chce zacząć trening na siłowni!!
przepalić mój tłuszcz na mięśnie!

Teraz mam 100kg wagi i ok 180 20 lat:(
Chce zgubić te kg lub zamienić je na masę mięśniowa.

Prosił bym was o pomoc w doborze treningu oraz diety (wiem ze dieta to bardzo ważna rzecz)

Na siłowni do której będę uczęszczał nie ma atlasu.


Dziękuje wam z góry za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776556
tkanka mięśniowa i tłuszczowa to dwie różne rzeczy i nie da się jednej zamienić w drugą

Treningi gotowe w postach podwieszonych

Dieta do odżywiania

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
dieta z ujemnym bilansem kalorycznym staraj sie duzo biegac uprawiac sporty poczytaj posty

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5588
przy 100kg to od biegania mogą sie stawy posypac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
haha gott stawy to wolalbys byc 100kg chlopem??i tluszcz jeszcze na tobie wisial??ja nie nic mu sie nie stanie jak truchtem bedzie biegal tak od samej silowni nie schudnie

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5588
jestem 103 kilowym chlopem A schudnie od diety a nie od siłowni Jak spier*oli sobie stawy to nie bedzie za ciekawie anie na silowni ani w życiu, ale to indywidualna sprawa każdego grubaska który biega czy bedzie nadwyrężał stawy czy nie. Ja jak biegałem to zaczynałem odczuwac stawy. Teraz mam prace ciężką fizyczna i ograniczam sie do silowni i żarcia

Zmieniony przez - Grott w dniu 2008-06-26 10:56:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
wiem ze od samej diety a nie silowni heh lol

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2304
Pozatym przy takiej wadze to od biegania polecalbym raczej rowerek albo basen

Nie bij!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
a ja bieznie:P

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2 tyg na rok to nawet trzeba przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
tzn ja powiem wam tak ;]

nie myślcie sobie ze ja siedzę tylko przy kompie i jem :D
piłeczka przy nóżce jest prawie codziennie
po prostu mam duży brzuch (jak po browarach :D) :D i muszę go zgubić tylko nie wiem jak :D
bo brzuszki to mi dużo nie dają :D
myślałem ze przemienię tkankę tłuszczowa na mięśniowa na siłowni
no ale do tego potrzebny jest na pewno odpowiedni trening + dieta a w tym jestem zielony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przerwa w treningu

Następny temat

Prosba o porade!!!

Wiecej