SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

pomoc w IF! nie chudne!

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2419

napisał(a)
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 28242 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 125423
IMO za długo redukowałeś i spowolniłeś skutecznie metabolizm.
Osobiście weszłabym na zero albo delikatny plus, nabrała trochę mięcha i pobawiła się w rekompozycję, zamiast typowej redukcji.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1159
dokladnie tak zrobilem, podbilem na razie jakies 250 kcal (od soboty) i czuje sie niebo lepiej, fizycznie i psychicznie, od razu dostalem sporego kopa sily na treningach, zobaczymy co bedzie dalej ;)
napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 2009 Napisanych postów 50361 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 460825
To powinno być optymalne rozwiązanie.

Moderator działu Odżywianie

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28507
Badania tarczycy też miałeś robione??

„Nie rodzimy się zwycięzcami ani przegranymi; rodzimy się, żeby dokonywać wyborów.”

http://www.sfd.pl/DjMichol_/_Redukcja__Przeciwności_uczą_pokory_-t920245.html

http://www.sfd.pl/LeanGains_Guide-t948212.html 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1358
Spróbuj dołożyć węgle i wrócić do 8h okna żywieniowego, ja ok. 2 mc temu wywaliłem węglowodany do 0 (zostało tyle co w serku wiejskim) i poprawiłem zródła białka (głownie mięso + jajka, troche sera) Na początku rewelacja bo puchłem, a brzuch malał, ale minął miesiąc i z dnia na dzień zacząłem mieć wrażenie, że redu stanęło, dodaję węglę, obcinam tłuszcze, dodaję kalorii i wracam na właściwy tor:) Co do ginekomastii (jeśli na nią wygląda a nią nie jest:) to polecam dipy, najlepiej nie tylko przy treningu klatki, każdemu się tam lubi co nie co odkładać i najlepiej zadziała właśnie to ćwiczenie:)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1159
djmichol, nie mialem, ale mam mikrogruczolaka przyadki mozgowej.
Od dluzszego czasu sie nie lecze, bo prolaktyne i testosteron mam w normie, a guz nie ma wplywu na moje zycie. Tylko te hormony mialem badane.
2x bylem w szpitalu i mialem przesiew przez wszystkie hormony, wsyzstko bylo ok. Ale dokladnych wynikow badan hormonalnych nie dostalem do reki, wiadomo, jak to w NFZ.

Z checia powtorze jakies badanie na wlasna reke, co powinienem dokladnie zbadac?

Ginekomastie tez mam i zawsze bylem gruby (ponoc to efekt dorastania z guzem)

Zmieniony przez - AnonimowyB w dniu 2013-09-25 09:23:21

Zmieniony przez - AnonimowyB w dniu 2013-09-25 09:25:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF - rozne pory treningu

Następny temat

IF... Dla mamy :)

Higiena snu, jak o nią zadbać? Higiena snu, jak o nią zadbać? Tragiczna Śmierć po MŚJiW Rumunia 2017 Tragiczna Śmierć po MŚJiW Rumunia 2017 Redukcja - jakie białko wybrać? Redukcja - jakie białko wybrać? Leksykon suplementacji: GPLC Glicyn Propionyl L-karnityny Leksykon suplementacji: GPLC Glicyn Propionyl L-karnityny Źle zbilansowana dieta - oznaki Źle zbilansowana dieta - oznaki Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Carb Back-Loading - czym jest i jak to działa? Carb Back-Loading - czym jest i jak to działa? Nowa miłość Akopa Szostaka! Nowa miłość Akopa Szostaka!