SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podwyzszony poziom hematokrytu ?help

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 169 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1713
witam zrobilem sobie morfologie krwi.Wyniki badan wskazały podwyzszony poziom hematokrytu HCT 55.5H% (norma 35-50) i hemoglobiny HGB 19.1% (norma 11-16.5)
lekarz od razu zapytał czy brałem jakis doping, nie brałem nic poza suplemantami(gainer nutrenda hehe)
dr skierwał mnie na badania cukru( w normie czyli trzustka ok) badania kwasu moczowego ( w normie czyli nerki ok ) diagnostyka tarczycy TSH 3 generacji (w normie czyli tarczyca ok)
Poza tym obajawy ktore mnie zaniepokiły i stały sie przyczyna wizyty u lekarza;
-sennosc
-pije ogromne ilosci wody nieugaszone pragnienie (ponad 5 litrow dziennie)co powoduje rozcieczenie krwi zwiekszenie objetosci osocza i powinno zmiejszyc hematokryt
-czesto oddaje mocz w duzych ilosciach ( w nocy rowniez)
-stany osłąbienia organizmu, widzenie za mglą
trenuje malo intensywnie hst dbam o regeneracje (sauna basen 2 -3 razy w tyg ) dieta ok https://www.sfd.pl/Prosze_o_ocene_diety_:_-t312578.html
Lekarz polecił mi wykonanie badan morfologi krwi za miesiac
Moze ktos wie jaka moze byc przyczyna tego stanu?????
czytalem ze sauna podwyzsza poziom erytrocytow ale czy moze podniesc az tak znacznie ponad norme ???????
help
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Choroba

Następny temat

słono w ustach

Wiecej