Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie. Stosowanie dopingu jest nieuczciwym i niemoralnym zachowaniem. Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem podnoszenia wydolności organizmu. Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia a nawet życia. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko. Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji z właściwym lekarzem prowadzącym. Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków; chyba, że dana osoba jest znana jako lekarz właściwej specjalizacji, a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez właścicieli forum. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób). Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne, konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.
Cześć, dziś zrobiłem badania estradiolu(estrogenu) i testosteronu.
Testosteron ok powyżej 1500 czyli nie mieściłem się w ich granicy.
ale estradiol 141 w normie 12-41 pg/ml
tak myślę, że akurat jestem na rzeźbie i czy to sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej? może jakoś to obnizyć czy się nie przejmować ? to normalne na cyklu?
użyj proviron estrogeny zmniejszą sie no i rzeźba sie polepszy
1268687565000
Jendrek74
Wysłana - 15 marca 2010 22:45
Nie bądź przejęty, przy tak wysokim testosteronie - estrogen nie zaszkodzi. Bynajmniej nie ten wynik. Będziesz miał zabezpieczone stawy, poza tym estrogen to też anabolik.
A tak z ciekawości ten testosteron taki wysoki na cyklu, czy normalnie.
Estrogen nie sprzyja robieniu rzeźby, ale proporcja testo do estro jest ok i nie powinno być problemów.
Zmieniony przez - Jendrek74 w dniu 2010-03-15 22:48:06
Specjalista -
1268689541000
Phoneme
Wysłana - 15 marca 2010 22:49
Przeciez w temacie jest napisane, ze na cyklu.
1268689756000
B-50 TESTOSTERONE
Wysłana - 15 marca 2010 23:25
ja robilem badania teraz i mialem 9 a normy to 8- 41
maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek pozdrawiam
Ekspert -
1268691936000
osca123
Wysłana - 15 marca 2010 23:27
ale pisałeś ostatnio, że nie bijesz testa więc?
czym to zbić Panowie tak na stałe ?albo chociaż na czas palenia fetu ale tak efektywnie
1268692064000
Zen2008
Wysłana - 15 marca 2010 23:39
przeciez nie napisal ze bije wiec? a co za testo wbijasz i jakie dawki?