SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podobno ciężki przypadek

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 141
Hej, przeglądam forum do jakiegoś czasu, od jakiegoś roku usiłuje coś ze sobą zrobić, nie chwaląc się zawsze miałam fajne ciało, az do momentu, w którym poszlam na studia, wtedy wszystko się zmieniło, zaczełam po prostu jeść dużo i zdecydowanie mniej sie ruszać. Dzięki takiemu trybowi życia przybyło mi 12 kg, ale zrzuciłam 10 już, tyle, że wyglądam jakby to ładnie ująć..bardzo nieapetycznie, największym problemem jest brzuch. Ogólnie troszkę sie podłamałam ponieważ kolega (który rzekomo zna się na rzeczy..) powiedział mi, że z moim brzuchem kompletnie nic nie da się zrobić, że po prostu muszę go zaakceptować, aż mi się żreć z tej zgryzoty zachciało. Są jednak plusy takiego stanu rzeczy, zaczęłam zwracać uwagę na jakość i ilość pokarmu jaką przyjmuję. Minusem jest jednak to, że nabawiłam sie napadów wilczego głodu (nigdy wczesniej czegoś takiego nie miałam) oraz jem słodycze, a w dzieciństwie i okresie dojrzewania w zasadzie prawie wcale ich nie jadłam. No i tak to wygląda, mam nadzieję, że pomożecie mi troszkę :) Zdjęcia, pomiary i michę wrzucę jutro

Wiek :22
Waga :50
Wzrost :160
Obwód w biuście(1) :
Obwód pod biustem :
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):
Obwód na wysokości pępka :
Obwód bioder (3):
Obwód uda w najszerszym miejscu:
Obwód łydki :
W którym miejscu najszybciej tyjesz :brzuch, twarz
W którym miejscu najszybciej chudniesz :biust..
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) 2 razy w tygodniu aerobik, raz w tygodniu siłka
Co lubisz jeść na śniadanie: płatki owsiane na wodzie/kanapki
Co lubisz jeść na obiad :zupy/kasze/ pelnoziarniste makarony, ryże/sos pomidorowy/ warzywa
Co jako przekąskę :owoc/ warzywo/niestety cos slodkiego
Co jako deser :kupnych slodyczy nie jadam, ale domowe ciasta...
Ograniczenia żywieniowe :nie trawię mleka, a wątróbka wywołuje u mnie odruch wymiotny
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne :dobry, raz regularne, a raz nie, hormonow nie biore
Preferowane formy aktywności fizycznej: aerobik, truchtanie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :magnez, czerwona herbata, cykoria, woda z octem jabłkowym
Stosowane wcześniej diety :nie stosowalam żadnych diet, lecz kiedy zorientowalam się, ze muszę schudnąć to po prostu było MŻ i konczenie spozywania posilkow o 18, jednakowoz nigdy drastycznie nie cielam kalorii i nie glodzilam się
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Uzupełnij ankietę, pokaż jak jesz (www.potreningu.pl) i wrzuć zdjęcia. Z tego, co wkleiłaś nic się nie da wydedukować.

Przeczytałaś artykuł CO jedzą Ladies?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogólnie troszkę sie podłamałam ponieważ kolega (który rzekomo zna się na rzeczy..) powiedział mi, że z moim brzuchem kompletnie nic nie da się zrobić,

No ciekawam co na tych zdjęciach obaczym, ciekawam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odpowiednik 6Weidera

Następny temat

Kociszcze- AKCJA 40-ka

Wiecej