SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podciąganie na drążku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 302
Witam nie wiem czy w dobrym dziale zamiescilem ten temat ale od mojej ostatniej wizyty ba tym forum sporo się pozmieniało :)
Idę niedługo do wojska wiec chciałbym poprawić u siebie podciąganie na drązku. Sprobowałem dzisiaj swoich sił i niestety z ledwoscia 2 razy oczywiscie nachwytem. Robię od prawie dwoch miesiecy codziennie pompki od niedawna po 600 sztuk dziennie myślałem że z podciąganiem bedzie u mnie lepiej ale jak widać nie :) Wczesniej ćwiczyłem jeszcze na siłowni okolo poltora roku.
Chciałbym się dowiedzieć jak mogę poprawić moj "wynik" w podciaganiu :)Pozdrawiam

Niech moc bedzie z nami ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612
2 razy hmmm nie duzo zeby cos tu rozpisywac. Podciagaj sie z pomocą kolegi lub rób tylko faze negatywną tzn. podskakuj i spuszczaj sie bardzo powoli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1660
Jak idziesz do wojska to przygotuj lepiej gardło do picia nalewek ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Albo nogi na krzeslo i wtedy sie podciagaj z lekkim wspieraniem sie wlasnie na krzesle czy innej podporce. Z czasem jak bedzie coraz lzej szlo odstaw krzeslo i popros kogos zeby asekurowal Cie w trudniejszych powtorzeniach bez krzesla. Z czasem nikt ani nie nie bedzie potrzebne.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 302
ok dzięki za rady tak wlasnie zrobię z jakims taborecikiem :)

Niech moc bedzie z nami ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Spoko, wszystkiego dobrego.

3maj sie

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Daj spokoj z przygotowywaniem powiem ci tyle ...

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 827
A co zrobic jak sie ani razu nie podciągnie ? Po jakim czasie bym sie mógł podciągnąc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
No to masz nauczke, ze lepiej warto dbac o siebie i mies wysportowana i mocna sylwetke.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 302
chce sie przygotować bo gdybym chcial zostac na zawodowego to na egzaminie sprawnosciowym trzeba sie podciągnąć przynajmniej 12 razy. I nawet zebym nie odstawać od innych i dla własnej satysfakcji :)

Niech moc bedzie z nami ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
Ja polecam wykonywanie wioslowania w opadzie http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp#4
Przy cw. tym bierze udzial duzo grup miesni w tym jedne z najsielniejszych najszerszy grzbietu wiec zeby osiagnac jako takie efekty musisz uzyc dosc duzego obciazenia. Powiedzmy 2 x tyle ile bierzesz w typowym uginaniu ramienia na biceps.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy xD

Następny temat

VIP plan treningowy

WHEY premium