SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

poczatkujacy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 406

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4
Witam, jak widac jestem tu nowy :) jednak mam nadzieje ze mimo dosyc... ogólnego pytania otrzymam kilka interesujacych mnie odpowiedzi.

wiec do tej pory cwiczylem przez 3 miesiace na silce, pozniej mialem mature wiec dalem sobie spokoj... od tamtej pory czasami walnalem sobie jakies pompki czy brzuszki. ogolnie to szkoda gadac :)

ale postanowilem spowrotem wrocic do cwiczenia...

chcialbym na poczatku isc na masee/rzezbe... najpierw na to pierwsze z racji tego ze jestem dosyc chudy a trzeba isc po kolei :)

no wiec co mam...

sztanga... hantelki obciazenia(75kg) i okolo 1.5h dziennie do przeznaczenia na cwiczenia(bez weekendow) chcialbym cwiczyc wszystkie partie ciala i chcialbym to rozlozyc tak zeby bylo najlepiej. prosilbym o porady jak cwiczyc, co ile zwiekszac obciazenie, ile powtorzen itp prosilbym takze o rady zwiazane z dieta, tzn czego jesc wiecej czego mniej... czy jakies suplementy wchodza w gre? duzo pomagaja czy nie bardzo? jesli tak to co polecacie?

wiem ze pytania sa zadawane przez kazdego nowicjusza, jednak chcialbym otrzymac indywidualna odpowiedz. moglbym po pol roku(moze rok...) umiescic na forum wskazowki dla tych co zaczynaja, wraz z zdjeciami powiedzmy co miesiac... zeby ludzie mogli sobie porownac wyniki... mysle ze to rozsadna wymiana :)

dzieki za info, pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1897 Napisanych postów 36535 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 246219
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"

Instruktor Kulturystyki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tak trenuje

Następny temat

brzuch...

Trening intuicyjny, czym jest i jakie są najczęstsze błędy? Trening intuicyjny, czym jest i jakie są najczęstsze błędy? “The Biggest Loser” -71kg! Niezwykła przemiana Australijczyka “The Biggest Loser” -71kg! Niezwykła przemiana Australijczyka Split, dla kogo przeznaczony jest trening dzielony? Split, dla kogo przeznaczony jest trening dzielony? Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków? Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków? Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Czy kulturystyka szkodzi sercu? Czy kulturystyka szkodzi sercu? Picie alkoholu a kulturystyka: fakty i mity Picie alkoholu a kulturystyka: fakty i mity  Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami