SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

początki treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 229

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8
Witam
mam 26 lat 177 cm waga 70 kg (sama waga mówi że chudy jestem)planuje pozbyć się brzuszka , chcem zacząć ćwiczyć na siłowni by zbudować swoje ciało. Zaczołem robić treningi początkowe na rowerze i bieganie w niewielkich dystansach. Natomiast nie wiem zupełnie jak się zabrać za treningi na siłowni żeby nic sobie zrobić kontuzji. Może znajdzie się osoba która mi napisze jak zacząć stopniowo ćwiczyć, jakaś dieta?? i suplementy??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 447 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10197
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, treningu przygotowanego przez naszych trenerów.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase (pomoc)

Następny temat

Wzrost a siłownia

Kreatyny ranking - najlepsza kreatyna Wspaniałe nagrody za I miejsce Ben Weider Legacy Cup Aminokwasy ranking - najlepsze aminokwasy Leksykon suplementacji: 1,3 Dimethylamylamine DMAA (geranium) Nowy etap w życiu Huberta Kulczyńskiego! Funkcje motoryczne - dlaczego są ważne? Suplementy w trakcie treningu - co możemy wykorzystać? Technika ćwiczeń - uwarunkowania anatomiczne