SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

początki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od trzech miesięcy chodzę na siłownię i szczerze powiem że nie widze wiekszych zmian na moich udach, brzuchu i pośladkach.Chciałam się dowiedzieć jakie mam wykonywać ćwiczenia żeby wreszcie zauważyć jakieś zmiany i zrzucić trochę tłuszczu.
I jeszcze jakieś ćwiczenia na smukłą talię bo najwięcej odkłada mi się na boczkach. :)

jahfjahf
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 381
Jeśli chcesz zgubić tłuszczyk na brzuchu to ja radze robic brzuskzi jak najwiecej i jak najszybciej..nawet ich nie licząc..dieta..hm../.../.../z tą dietą to ja róznie mam,bo jem duzo makaronów i ryżu a tak ogólem to zawsze jem obiad i kolacje(nawet o 20)mam 175 i waze 54 kg..poza tym wszytskim wspomaga mnie odzywka jestem bardzo z niej zadowolona..hmb!!!Pozdrawiam

Skateboarding is not a crime!A ja kocham swojego cud chłopca M.I.L.Y.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwiczenia to część sukcesu myszko.Dieta to podstawa.Jeśli chcesz zrzucić tłuszcz to musisz ograniczyć węglowodany i zwiększyć białko w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Nie zapominając o areobach...

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to co powinnam jesc w takim razie żeby szybciej spalić tłuszcz i zeby bylo widać mięśnie



jahfjahf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha i czy dobrym pomyslem jest pójście do dietetyka po odpowiednia diete dla siebie

jahfjahf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz iść do dietetyka,możesz popytać na Forum.Z tymże jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś tutaj musisz najpierw napisać ile np.ważysz,jak jesz itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
dieta i dlugotrwaly wysilek tlenowy

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki wczoraj pol godziny na silowni i cala bylam zlana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Chyba chciałaś powiedzieć ,spocona ).

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Po pierwsze, zeby spalic tluszcz trzeba wykonywac duzo cwiczen aerobowych (conajmniej 20 minut jeden taki trening), oczywiscie nie wolno zapomniec o odpowiedniej diecie (patrz dzial Odzywianie), cwiczenia silowe wzmocnia Twoje miesnie, a nie spala tluszcz.

Pozdrowienia,
Prince$$

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no teraz juz wiem i zaczelam od cwiczen aerobowych na poczatek 30 minut robie a pozniej dopiero silowe tylko z ta dieta nie bardzo wiem jak sie pochytac

jahfjahf
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kobieta

Następny temat

hormon wzrostu za darmo

WHEY premium