SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

początek

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 490

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 245
Witam :) od dzis zacząłem trzymac diete i chodzic na siłownie, do tego 3 x w tygodniu trenuje piłke nożną. W tym roku skoncze 18 lat, mam 173 cm wzrostu i waze 57 kg. Moim cele jest zbudowanie masy miesniowej przy jak najmniejszym stopniu tłuszczu. I tutaj chciałbym sie zapytać do czego bardziej sie przykładać, czego jak najwiecej jeść(białka, weglowodanow, czy tluszczy ? ). oto mój plan treningowy: poniedziałek: trening piłkarski; wtorek: klatka piersiowa, barki, brzuch środa:biceps,triceps, pozniej lekki trening piłkarski(roztruchtanie); czwartek:trening piłkarski; piątek:plecy, brzuch; sobota:mecz ; niedziela- odpoczynek/lekkie rozbieganie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 17188 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 47901
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 19710 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 62791
białko 2g/kg tłuszcz: min. 1,3g/kg węgle reszta :)

Pomogłem? Nie żałuj soga!!

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/[DT]_Czesiek_43__powrót_do_korzeni_-t1052127.html 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 245
a co powiecie na ta diete ? wiem ze trzeba cos do niej dołozyc ale nie wiem co i gdzie wcisnac.. z gory dzieki :)

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1050
Coś mało tych kcal ci wyszło :D Obliczyłes jakie masz zapotrzebowanie dzienne?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3944
nie ma nóg, czyli plan zły. Wyprzedzając: trening piłkarski nie buduję nóg, musisz to robić na siłowni.

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Takie śniadanko na redukcji?

Następny temat

Kreatyna dla 17 latka.

Witamina C, aktywność ficzyczna - funkcje, dawkowanie Witamina C, aktywność ficzyczna - funkcje, dawkowanie Priyanka Vaishya - otrzymała tytuł "Strongman Of India" Priyanka Vaishya - otrzymała tytuł "Strongman Of India" Najlepiej rokujące zawodniczki Bikini Fitness wg Kasi Dmochewicz Najlepiej rokujące zawodniczki Bikini Fitness wg Kasi Dmochewicz Dziewczyna zgłasza pobicie przez trenera z Trójmiasta! Dziewczyna zgłasza pobicie przez trenera z Trójmiasta! Probiotyki i prebiotyki w diecie sportowca Probiotyki i prebiotyki w diecie sportowca Ciemna strona kulturystyki – czy może ona zniszczyć życie? Ciemna strona kulturystyki – czy może ona zniszczyć życie? Kulturyści, których zabiła farmakologia? Kulturyści, których zabiła farmakologia? Karol Kasprzyk - ocena sylwetki Karol Kasprzyk - ocena sylwetki