logo
zamknij zamknij

poca mi sie rece

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1586

0 5 0
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10588 Napisanych postów 41679 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
co robic aby moje rece przestaly byc ciagle mokre i lepkie? mam z tym problem. nie wiem co z tym zrobic. dzieje sie tak zawsze gdy jestem w poblzu znajomych. co robic? jak tego unikac? czy zazywac jakies leki? moze kupic cos w aptece_ pije uspokajajaca melise ale i to nie pomaga... blagam pomocz! nawet nie wiecie jaki to bol yzc w ciaglzm skrepowaniu i y ciagla mzsla o tzm ye twoje rece sa bey pryerwz morke!
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Amentoris
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 22970 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 171649
Myślę że może to mieć podłoże nerwowe, jeśli jak piszesz dzieje się to jedynie w obecności osób trzecich.

Polecam wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, a najlepiej psychologa.

Jeśli chodzi o ogólne zmniejszenie potliwości organizmu to polecam 'perspi block', sam testowałem i naprawdę jest to skuteczne, tyle że nie wiem czy akurat w tym przypadku coś Ci to pomoże...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból w klatce

Następny temat

podbrzusze ból

“Mówi się, że” - najpopularniejsze obiegowe mity dotyczące treningu

Czy SAA działają neurodegeneracyjnie?

Oddawanie krwi a dieta - co warto jeść przed i po?

Szybko schudnę - będę piękna

Oddawanie krwi a suplementacja, SAA i aktywność fizyczna

10 produktów wspomagających wrażliwość insulinową

Kurczak z czerwoną fasolą w sosie pomidorowym

Biszkopt z jeżynową galaretką