SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po wakacjach

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Trening w domowych warunkach.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaki trening proponujecie na rozkręcenie po wakacjach?

mój pierwszy tydzień wygląda tak:

wiosłowanie sztangą 4x15
wyciskanie sztangi na "ławce" 4x15
hack-przysiady 3x15
MC na prostych 1x15
wyciskanie sztangi stojąc 3x15
uginanie ramion ze sztangą 3x12
wyc franc sztangi stojąc 3x12

to tak na początek: 2-4 treningi przy założeniu, że ćwiczę 2x w tygodniu.

macie jakies specjalne patenty? czy zwykły trening przy mniejszych obciążeniach?
trening w domu, to oczywiście obciązenia "takie sobie"..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 546 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3691
Pierwszy tydzień pobiegaj z 15 minut + lekki trening brzucha.
Kolejny tydzień - dwa, zrób sobie ogólno rozwojówkę na małych ciężarach.

Od czwartego tygodnia leć normalnym treningiem, tylko również na mniejszych cięzarach, a po miesiącu ćwicz już normalnie.

Ja w ten sposób praktycznie całowicie uniknąłem mocnych zakwasów. Oczywiście ogromną rolę odgrywa tu odżywianie. Więc zanim weźmiesz się za treningi wskocz na dietę zcreative zenby organizm uzupełnił braki skłądników mineralnych (bo podejżewam ze skoro nie ćwiczyłeś, to i nie jadłeś tak jak powinieneś)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dałem to w dziale TRENINGU W DOMOWYCH WARUNKACH, bo do początkujących się już nie zaliczam..
także bardziej ćwiczę w domu niż jestem początkujący :)

od razu wskoczyłem na żelazo - taki lightowy FBW 2x w ygodniu będzie git; w zeszłym roku zaczynałem tak samo, a ciekawy jestem innyc hmetod :)

przyznam że aeroby też by się jakieś przydały..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak trenowac i co jeść

Następny temat

Czy mozliwy jest trening FBW A/B/C?

WHEY premium