SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Co jeść najlepiej po treningu? Słyszałem, że najlepsza jest glukoza 0,5g/kg masy. Ja akurat ćwicze w domu, więc mogę po treningu od razu zjeść obiad albo najpierw glukoza lub banan a pozniej obiad. Jaka opcja jest najlepsza ? Dotychczas jadlem banana po teningiu od razu i troche naturalnego a 15 min pozniej obiad.

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
bezpośrednio po możesz zjeść wraz z bananem czy to mięso czy odżywkę albo samego banana,a więcej mięsa uwzględnić we właściwym posiłku. To była moja opinia,że mi nie smakowałby owoc+mięso

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
zależy to od Twojego bilansu całodziennego-jeśli masz taką możliwość to możesz od razu zjeść pełnowartościowy posiłek potreningowy

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Mam kazda mozliwosc bo cwicze w domu, ale slyszalem, ze glukoza jest dobra bo szybko sie wchlania. Wiec jaka opcja jest najlepsza? Glukoza banan czy posilek normalny czy jedno po drugim?

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
banan 30min obiad .glukoze sobie podaruj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
czyli od razu banan. 30 min pozniej obiad caly. Ale czy na pewno banan jest lepszy od glukozy?? Chcialbym wybrac najlepsza opcje, cwicze 3 razy w tyg, masa idzie ladnie do przodu, ale chcialbym budowac raczej miesnie a nie tluszcz.

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
jesli tkanka sie odklada to obetni wegle w jadlospisie.np zamiast kurczaka z ziemniakami sosem ,ziedz warzywa z kurczakiem.najwazniejsze pytanie jest na czym ci w tym momencie zalerzy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Moze napisze dokladnie o co mi chodzi. Nie mam problemu z tkanka tluszczowam - wrecz przeciwnie (jestem etko, wiec nadal mimo tego ze robie juz dlugo mase mam zarysy miesni brzucha).
1) Co najlepiej od razu po treningu?? Banan czy 30-40 g glukozy?? Moze sprobuje troche tego i troche drugiego?? Jaka jest roznica i co jest lepsze i dlaczego?
2) Jezeli od razu po treningu bedzie glukoza lub banan to ile czasu po tym mam zjesc pelnowartosciowy posilek?? Na jakies stronie czytalem ze po glukozie 40-60 min. Ale jak wy uwazacie?? Moim zdaniem powinno sie jak najszybciej (tak czuje po prostu)
3) Po treningu aerobowym glukoza czy banan?
Prosze o rady :)

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
winioskuje z twojego opisu ze masz dobra przemiane materi i jak narazie tluszczyk ci nie groz ok.dobra ja i tak bym sie upieral przy bannanie nie dosyc ze ma szybko wchlanialne wegle to i potasem jest naladowany ,a po tem o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
winioskuje z twojego opisu ze masz dobra przemiane materi i jak narazie tluszczyk ci nie groz ok.dobra ja i tak bym sie upieral przy bannanie nie dosyc ze ma szybko wchlanialne wegle to i potasem jest naladowany ,a po tem od 30 do 1h obiad konkretny zmiechem ryzem lub kasza i bedze git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
a glukoze lub lepiej dextroza to do kreatyny ale chyba jeszcze nie czas jak nie ma zadnych zastojow i idze wszystko wdobrym kierunku to po co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Ok. Dzieki za rade. No jeszcze sie zastanowie z ta glukoza. Moze raz na 3 treningi sprobuje z ta glukoza, ale na pewno banan bedzie duzo czesciej. Bardzo mi sie spodobaly twoje rady to mam pytanie dodatkowe :) Czy jak bede gral na orliku w pilke 1-2 razy w tyg po ok 1-1,5h to nie bede tracil na miesniach?? Interesuje mnie sylwetka - duzo miesni, malo tluszczu, juz wiesz przeciez i z pilki noznej nie chce rezygnowac oczywiscie. A jak teraz chodze na hale 1,5h raz w tyg to po treningu zjem ten cukier (glukoze) bo nie mam w poblizu banana.

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

początek pracy nad dietą

Następny temat

Pilnie potrzebuje pomocy!!!

WHEY premium