SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

po rekonstrukcji ACL-co dalej? pomozesz :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 740

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 36
Hej. Nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale ale już chyba przeczytałam wszystko co jest na necie o ACL jednak mam pytanie.

Jestem 5tygodni po rekonstrukcji ACL i zeszyciu łękotki,obecnie mam mieć ćwiczenia PNF(Kompletnie nie wiem na czym polegają) z rehabilitantem ale nie mam pojęcia jak ma wyglądać rehabilitacja miesiąc po rekonstrukcji.( wtedy akurat skończą się cw.PNF)
Mam szukać rehabilitanta czy samemu ćwiczyć tyle że nie wiem jakie to ćwiczenia a jesli rehabilitant to wiem że to kosztuje i mam pytanie jak u Was wyglądała rehabilitacja w tym okresie po 1 miesiącu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zdecydowanie skorzystać z pomocy rehabilitanta .

Pozdrawiam.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 36
Może ktoś jednak opisze chociaż w skrócie przebieg rehabilitacji :)
2
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31863
Zdecydowanie rehabilitant. U mnie 5tygodni po zabiegu były ćwiczenia stabilizujące, jakieś spacery krótkie ze zwróceniem uwagi na odpowiednie ustawienie stopy itp, ale nie ma co na to patrzeć bo ja już jestem 2 lata po zabiegu i dalej kolano nie działa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zagniecenie

Następny temat

fizioterapeuta łódz

Trening typu split może ograniczać przyrosty mięśniowe Trening typu split może ograniczać przyrosty mięśniowe Magnez chroni przed miażdżycą, cukrzycą i nadciśnieniem Magnez chroni przed miażdżycą, cukrzycą i nadciśnieniem Lekkie śniadanie sprzyja odchudzaniu Lekkie śniadanie sprzyja odchudzaniu 6 ćwiczeń na męskie pośladki 6 ćwiczeń na męskie pośladki Proteineo Bread - chrupkie pieczywo FIT Proteineo Bread - chrupkie pieczywo FIT Andreas Cahling - weteran z czasów złotej ery, wciąż w formie! Andreas Cahling - weteran z czasów złotej ery, wciąż w formie! Edgard John-Augustin - bioniczny kulturysta Edgard John-Augustin - bioniczny kulturysta Owoc granatu obniża kortyzol Owoc granatu obniża kortyzol