SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po miesiecznej nieobecnosci...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4957
Witam MASOchistow

Chcialbym sie zwrocic do was o pomoc w sytuacji, ktorej sie obecnie znajduje.
Mianowicie ok miesiac temu w dzien treningu troche bolala mnie glowa ale trening to trening nie jestesmy wymoczki-> trzeba cwiczyc. jednak mniejwiecej w polowie stwierdzilem ze skoro juz prawie mdleje to cos jest nie tak. partner (treningowy zeby nie bylo) odprowadzil mnie do dziadkow mieszkajacych obok silowni. 40 stopni goraczki... ehh... no ae nic, pare dni przewy i dalej na treningi. jedak, co sie okazalo z pogotowia dostaje skierowanie do szpitala bo nikt nie wie co mi jest. po kilkugodzinnym pobycie w szpitalu, badaniach krwi moczu itd wykluczyli zoltaczke jednak podejrzewali mononukleoze zakazna lub wyrostek. troche juz minelo jestem po badaniach kolejych i juz na szczescie wszystko wrocilo do normy z wyjatkiem... no wlasnie...
podczas choroby schudlem 8 kg. po obowiazkoej przerwie po hst zaczynalem 1-wszy tydzien treningowy...
kwestia wymiarow nastepujaca:
klatka 107->102
barki 124-> 118
ramie 36-> 33,5
lydka (nogi trenuje lekko i od niedawna ze wzgledu na kolana) 37->36
udo 59->56
ze wzgledu zamiaru jaknajszybszego powrotu do formy dopuki sie to nie stanie przerywam valetudo bo to ciagle utrudnialo mi zdobycie masy.
dieta przd choroba:
7.00
mleko i 60 g owsianych platkow
2 jajka gotowane
20 ml oliwa z oiwek
11.30 (szkola)
4 kanapki chleba razowego pelnoiarnistego z szyka z indyka
16.00 150 g ryz bialy i piers kurczaka ok 10/10 cm
18.00 koktajl potrningowy wychodzi b40/t20/w120
20.00 150 g kasza gryczana i jak jest to panga do tego
23.00 twarog poltlusty 250g. oliwa 20ml

czekam na wasze sugestie i pomoc jak sie z tym teraz uporac. jaki trening na powrot do formy itd. z gory diekuje za pomoc a na pyt. chetnie odpowiem. oczywiscie sogi dla zasluzonych
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3127
toś miał grypę? Nie chce mi się analizować diety bo nic nie wiem o twoim zdrowiu ale mam czas i humor to się pobawię. Widzę że masz mały spust lub portfel i dietę kulawą.


7.00
mleko i 60 g owsianych platkow <-> ja bym wsunął z 300g owsianki do tego jajecznica może być na tej oliwie z oliwek i kurczak ugotowany wczorajszej nocy.

11.30 (szkola)
4 kanapki chleba razowego pelnoiarnistego z szyka z indyka <-> to coś mało chłopie bylebyś nie zapijał tego kolą ja bym wsunął ze dwa wafle ryżowe z podwójną szynką i zapił jogurtem z wysokim wskaźnikiem B a niskim T, również może być kefir a co! hehe

16.00 150 g ryz bialy i piers kurczaka ok 10/10 cm <-> wnioskuje że to posiłek przedtreningowy? Bo jeśli nie to ten indyk w kanapce ci siły nie da do godziny 15 aby przewalić żelazo na 16:00. hmm dodaj sałatkę i najlepiej przesuń posiłek na 14:30-15:00 czyli porę obiadową. Zwracając uwagę na rozmiar tej piersi kury musisz mieć jednak duży spust i portfel

18.00 koktajl potrningowy wychodzi b40/t20/w120 <-> a gdzie posiłek? (No chyba żeś to do słoja razem wrzucił i zamieszał) jeśli ten wyżej za uznać, to zgubiłeś przedtreningowy i orientacje w czasie... hyhy

20.00 150 g kasza gryczana i jak jest to panga do tego <-> widać że popełniasz błąd skupiając sie tylko na węglowodanach a białeczko to tylko "jak jest". Ogólnie to chyba miał być posiłek potreningowy? Znów sie zegarek zepsuł.

23.00 twarog poltlusty 250g. oliwa 20ml <-> niema to jak na sen zjeść troch sera i zapić oliwą z butelki

nie kieruj się tym chłopak, a dlaczego powinieneś zrozumieć. diete moge ci ułożyć no ale czas to pieniądz a kilka informacji musiał byś napisać wcześniej chcąc szybkiej rzeczowej odpowiedzi. Z drugiej strony prowadząc czata i co kilkadziesiąt minut odpowiedź to podejście nieprofesjonalne według mnie


Zmieniony przez - testloginu w dniu 2008-06-10 20:22:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie otluszczyk

Następny temat

rzezba-pare pytan, co do poprawki

Wiecej