SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po kontuzji-do elity

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Ponad miesiąc temu przeszedłem artroskopię barku. Powodem była kontuzja mięśnia nadgrzebieniowego. W efekcie stany zapalne w barku bóle i rok przerwy w treningach. Teraz z każdym dniem po zabiegu jest coraz lepiej. I tu moje pytanie. Jakie cykle z wykorzystaniem sterydów wpłyną pozytywnie na moje stawy? Chodzi o skuteczne zaleczenie oraz zapobieganie w przyszłości podobnym zdarzeniom. Jakie środki i ich połączenia wskazane? Jakich środków unikać? Proszę o poważne odpowiedzi. Czy jest sens zastosować HGH? Pytam oczywiście u minimalne dawki do cyklu, przez jaki okres itd. Jeszcze raz zaapeluję i proszę o odpowiedzi ludzi czujących te sprawy, oraz o odpowiedzi na temat. Profil jest wypełniony więc nie powinno byc sprawy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16106
Dibo gdzies czytalem ze powoduje takze w stawach ale jaj nie dam se uciąc ze tak jest

Skwara napisalem Ci tez na gg wiadomosc nie wiem czy doszla, a wiec lekarz stwierdzil ze mam dysklefazje (pierwszy raz slysze) chrząstki stawowej i kazał mi normalnie przyjechac w poniedzialek, zebyu wykonac jakies badania, jak cos to nastepnym razem napisze Ci @

wiem co za kwas. kwas hialuronowy
synvics jest na bazie tego i nie tylko, z tego co na goglach znalazłem pisze ze powoduje bardzo duzą retencje wody i pobudza kaletki maziowe do pracy i redukuje stany zapalane. leki zawierają ten kwas i jeszcze inne, dokładniejsze info bede mial chyba w poniedzialek bo cos ten sportowy wspominal ze ja chyba bede cos takiego bral. a wiec all w poniedzialek

Zmieniony przez - gorum w dniu 2005-11-03 16:53:45

http://www.sfd.pl/temat268831/

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
No tak, nie zapytałem o cykl z metki więc nikt się nie odzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czemu odrazu sterydy? Joint Theraphy jest dobre na stawy, a jesli chodzi o koks to winstrolu sie nie tykaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skwara a po co i silownia i sterydy??? nie lepiej byc szczuplym bankierem
jak bedziesz napakowany to podczas napadu cie zastrzela dla pewnosci. a tak jak bedziesz szczypiorkiem to wiesz z litosci ci krzywdy nie zrobia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Suplementy zawierające glukozamine , kolagen , maść borowinową. Z saa nandronol ,boldenon.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Napakowany muszę byc gregor bo jak zrobisz napad to cię spałuję
Wracając do tematu nie bez powodu zadaję to pytanie w dziale doping i proszę o odpowiedzi z zakresu doping, sprawdzone, dokładne, serio nie wk.... mnie podpowiedziami w stylu kolagen, glukozamina, msm itd, przecież wiadomo, że te substancje o ile coś dają to dają najwięcej podczas cyklu saa- ja oczekuję wypowiedzi dotyczących sterydów ich połączeń bo chcę przyspieszyć rekonwalescencję jeżeli nie macie nic do powiedzenia to nie marnujcie klawiaturki i nie piszcie mi o diecie i treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
SKWARA przecież Ci napisałem , że boldenon i nandronol dobrze działają na stawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Skwara, srodki ktore powyzej wymienil Ci Alg powinny byc podstawa Twoich cykli, o ile musisz je teraz przeprowadzac.Jestem ciekaw co sadzi Twoj lekarz na temat wznowienia przez Ciebie treningow na silowni?

Dodam jeszcze od siebie ze srodki takie jak Anavar i Primobolan powoduja rowniez zwiekszona synteze kolagenu.
Podczas cyklu powinienes ograniczyc ilosc egzoegennego testosteronu do ok 200-250 mg na tydzien gdyz jak na pewno wiesz testosteron zmniejsza o polowe synteze kolagenu co znacznie podwyzsza ryzyko powstania kontuzji.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale spuchles bracie kwadracie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
ano troszeczke

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
SKWARA, ja z innej beczki, do budowy instalacji c.o.,c.w.u. i podłogowego co polecasz miedź cze PEX-c ultradźwiękowo sieciowany, tak się zastanawiam.

Na Twoim miejscu pokusiłbym się o krótkotrwałą terapię hGH po 8-12 i.u. jednorazowo do torebki stawowej. Sukces gwarantowany, poza tym profilaktycznie glukozamina, msm, chondroityna. Kolagen to podstawa - smarowanko i nie nadwyrężaj barku, bo kontuzje i ból z tym związany są paskudne.

Pozdro.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 methyl

Następny temat

Czy zna ktos ten Winstrol ?

WHEY premium