SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po co komuś plan treningowy?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 154
Właśnie,po co komuś plan treningowy??z pewnością nie wiecej niż 15% mających wypisany trening przestrzega go według zapisków.Zresztą jeśli będziecie wykonywać ten sam plan treningowy na każdym treningu to nie dziwcie się czemu nie macie przyrostów,z czasem mięśnie się przyzwyczają i nie będą się dalej rozwijać.Ja już od 3 lat nie stosuje treningów sciągnietych z neta lub przepisanych z jakiejś gazety każdy trening mam inny i dzięki temu przybrałem juz prawie 30 kg na masie przez 3 lata Wystarczy tylko wykonywać ok 15 seri na duże partie mięśniowe z powtórzeniami wachającymi się w granicach 6-14 a na małe ok 10 seri z liczbą powtórzeń w granicach 10-16 dodam
jeszcze że to dotyczy się głównie treningu na mase.Można równierz zmieniać przerwy między seriami,liczbę powtórzeń obciążenie żeby każdy trening był inny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 154
Witam to znowu ja po długiej przerwie... Miałem niestety wypadek (rozbiłem się samochodem) w Listopadzie i po nim chyba wszyskie moje marzenia poszły się je**ać.
Mam prawą noge krótszą po nim o ok. 3 cm i mam coś z prawym bicepsem... Jest troch krótszy.Ale wiecie jeśli ja nie mogłem być wielki to wy musicie,Pozdro )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Drugi temat do usnięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ciekawy ART

Na pewno się zastosuje

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
podwiesić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
podwiesić

Zrobić dla tego osobny dział

ale ja już się tu nie udzielam bo jeszcze ban poleci za spamowanie (ban czasowy of course)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
piszesz kolego o treningu instynktownym;)pzdr,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 154
Instynktowny jest najlepszy sory że dałem dwa takie same tematy a coś się mi poj...... dzisiaj będe miał foty wiec pokarze wam efekty tego treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
najlepszy - na pewnym poziomie oczywiście, ale nie dla każdego i nie należy o tym nie wspominać! stworzyłeś posta o praktycznie żadnym poziomie merytorycznym, chcesz aby komuś służył zbierz info, omów szczegółowo, a jeśli chcesz sie natomiast dzielić swoimi zdjęciami, masz od tego galerie,pzdr.

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-07-26 18:09:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 154
Tym którzy trenują według mojego treningu dość prosto przybieraj na masie,Jede mój kumpel przybrał na masie 8 kg w 3,5 miesiąca ale juz nie ćwiczy a drugi narazie 5 kg i ćwiczy ze mną niecałe 3 miesiące niecałe 5 kilo i w bicepsie ma 4 cm więcej.a co do treningu nie mam jak tego opisać .... poprostu wykonuje na duże grupy mieśniowe 4 ćwiczenia po 4 serie w których 2 pierwsze są ciężkie ok.10 powtórzeń z dużym obciąrzeniem nie wykonywanych zbyt technicznie 3 seria z małym cięzarem i taką samą ilością powtórzeń lecz wykonywanych wolno,bardzo technicznie i z zatrzymaniem ciężaru w końcowej fazie ruchu 4 seria małe obciążenie do 26 powtórzeń (typowa seria pompująca)na małe grupy jest podobnie z tym że nie dwie pierwsze serie są ciężkie tylko 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 154
sory że robie błędy jak pisze ale jestem wyczerpany po dzisiejszym treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
zal dupe sciska a serce bolesc czuje a ciebie jasio w du.. pucuje zal nie no ban dla tego kola i usunac temat nie no przesada syf sie robi z forum jak cos

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arcymon/BLOG/Rozwijać się

Następny temat

OCENA PLANU TRENINGOWEGO I EWENWTUALNE POPRAWKI

WHEY premium