SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

po co jest taki pas?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9483

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23151

do czego sluza takie pasy? po co one sa?

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 626 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15250
żeby spodnie pakerom nie spadały.
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11260
Cfaniac-łap SOGA!Do autora-to prowokacja czy pytasz sie na serio?

Nie mam podpisu pod wypowiedziami...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2718
Ale ludzie po co takie uwagi poprostu odpowiedzcie ja sam naprawde nie wiem do czego on sluzy tylko widze na filmikach ze sportowcy ubieraja go podczas bicia rekordow albo podnoszenia duzych ciezarow
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11260
HeH.Źle odebrałem jego pytanie.Pomyślałem sobie, że on nie wie nawet jak i gdzie to założyć......Taki pas ma chronić nasze dolne odcinki kręgosłupa.Chroni też przed przepukliną(zwiększa ćisnienie
wewnątrz brzuszne).
POZDRO!

Nie mam podpisu pod wypowiedziami...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23151
przy jakich cwiczeniach i ciezarach powinno sie go zakladac?

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 12202 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 152582
martwy ciąg, przysiady, wyciskania...

Podaj że piwo mie!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22075
tylko jak zaczynasz to lepiej nie korzystaj z tego
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 22971 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 91855
tylko widze na filmikach ze sportowcy ubieraja go podczas bicia rekordow albo podnoszenia duzych ciezarow - sam ładnie wydedukowałeś, ochrona pleców, dodatkowo też pewna pomoc przy dźwiganiu zelastwa

Chroni też przed przepukliną(zwiększa ćisnienie
wewnątrz brzuszne)
- a tu niestety odwrotnie (z ochroną, bo ciśnienie faktycznie sie zwiększa)

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-09-21 16:44:12
napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 562 Napisanych postów 27736 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 195449
chroni też przed przepukliną(zwiększa ćisnienie
wewnątrz brzuszne)

Przypomnij sobie lekcje fizyki...
Jak powierzchnia się zmniejsza(wskutek użycia pasa) to ciśnienie rosnie...
Jeśli rośnie to co sie staje z daną powierzchnią?
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10933
Może dodam, że najlepiej używać od 80 % MC

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost a alkohol

Następny temat

Ciekawostki Treningowe !

Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness! Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness!