SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po co bierze sie odblok po cyklu?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moj brat ma problemy z erekcja skonczyl mete (3 cykl) i mowil ze cos mu nie staje tak jak trzeba, nie wzial odbloku,

stad pytanie, czy to wroci po czasie do normy? jesli tak to po co sa odbloki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
mylisz się, jak wszystko będziesz robił z głowa to zostanie
krótko i na temat - komplikacje będą, jakie już dostałeś odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
odblok jest po to, żeby przywrócić właściwe funkcjonowanie organizmu
jeśli on olał temat to teraz ma problem
wróci samo do normy, natomiast czy będą to dni, tygodnie czy miesiące to już kwestia indywidualna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 395 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15794
Panowie brak słów . . .
[https://www.sfd.pl/***_ODBLOKOWANIE_CZYLI_ŁAGODNY_POWRÓT_DO_NORMALNOŚCI_***-t247834.html] 

"By nie zawieść tych którym coś w życiu obiecałem , by dotrzymać słowa które dałem" !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki Aras, dzieki _._ :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze mam takie pytanie czy to dobrze rozumimem
gdy nie bierzemy koksu mamy np 10 jednostek testosteronu, gdy bierzemy to wzrasta do 100 jednostek, i gdy przestajemy brac to organzim go nie wytwarza i zaczyna spadac,
i spada ponizej 10 jednostek jak przed braniem? czy jest powyzej 10 jednostek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
gdy bierzemy to wzrasta ponad poziom, bo w organizmie jest więcej, ale jednocześnie organizm przestaje wytwarzać swój, jak przestaniesz podawać z zewnątrz organizm nie wytwarza swojego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 243 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1543
darot27 nie czaje twój brat, a może nawet i ty bierzecie saa bez podstawowych wiadomość ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ku*wa tak to ja biore (seppuku)
moj brat to cwaniak i on nic nie musi wiedziec, ma urosnac i reszta go ****ie a ze ja sie staram temu zaradzic dla tego pytam

Zmieniony przez - darot27 w dniu 2010-07-28 17:46:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
powiem krótko nie dla brata saa.
dobrze ze to była tylko meta a nie cykl złożony np długi cykl i tren z dodatkami,
bo by bardzo płakał.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale on to zaczol brac od dzis jeszcze pije piwo do tego i nie wiem jak go od tego odciagnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
jak tu ktoś napisał wcześniej w innym poście.

Każdy jest kowalem swojego losu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblokowanie pyt teoretyczne

Następny temat

Czy saa moga pomoc wyleczyc kontuzje stawu?

WHEY premium