SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

połączenie treningów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
Chciałem zapytać o coś. Zacząłem systematycznie ćwiczyć na razie co drugi dzień ale po jakimś czasie chce co dzień. Ćwicze wpierw 40 min rowerem w domu, potem ćwiczenia siłowe tzn. po 4/5 serii bicepsów, wyciskania hantelek na leżąco, i skłonów z z obciązeniem, i na koniec 30 min trening bokserski. Z biegiem czasu chce sobie dokładać ćwiczenia np. następnie chce wprowadzić pompki.
Ale moje pytanie. Zauważyłem że po treningu na rowerze strasznie pocą mi się ręce a nie nogi, a po treningu bokserskim znów odwrotnie niż przypuszczałem nogi a nie ręce.
Czy to znaczy że po boksie mocniej spala mi się tłuszcz w nogach? Bo zależy mi na tym żeby spalić troche tłuszczu z nóg ale przecież to chyba nie jest tak że są treningi na konkretne partie ciała. W każdym razie polubiłem boks bo czuje że nogi dostają w kość.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
To, że się pocisz to znaczy, że tracisz wodę z ciała, a nie,że leci ci tłuszcz z tych okolic i to , że pocą ci się ręce nie znaczy, że z nich leci tłuszcz itp. tylko woda ci leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
no tak to chyba musze sie zgodzić, no ale chyba tłuszcz od treningów sie też spala ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
No oczywiście, że się pali. Trening siłowy , hiit czy tabata to najlepsze metody na palenie fatu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opaska na żołądek

Następny temat

Areoby, interwaly....

WHEY premium