SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plywanie i bol barkow

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 711
Witam
Mam nieciekawy problem z barkami, otoz po jednej wizycie na basenie czuje bol w przednich aktonach. Bol jest najmocniejszy gdy kieruje lewa reke maksymalne w prawo i podnosze ja do gory (analogicznie jest z prawa reka czyli maksymalnie w lewo i do gory). Bol jest mniejszy gdy podnosze ktorakolwiek reke bez przywodzenia do ciala (czyli reka wisi normalnie na luzie i podnosze ja do gory). Gdy rece wisza luzem czyli ich nie podnosze badz podnosze w bok lub do tylu to bolu nie czuje.

Teraz minal mniej wiecej miesiac od ostatniej mojej wizyty na basenie i nadal czuje bol (co prawda juz bardzo leciutki i w ogole nie przeszkadzajacy i czuje go tylko wtedy gdy reke biore maksymalnie w strone ciala i podnosze do gory).

Jakie powinienem wykonywac cwiczenia, aby rozwiazac moj problem? Mam do dyspozycji hantle.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
na rehabilitacje sportową !!! i sprawdzic USG

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3356
Najprawdopodobniej nadwyrężyłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 711
Byc moze masz racje, bo jak na poczatku chodzilem na plywalnie to robilem strasznie malo basenow (az wstyd sie przyznac), potem "z dnia na dzien" zwiekszylem liczbe basenow jakies 2-3x
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pchnięcie kulą,bieg na 100 oraz 300 m oraz skok w dal/wzwyż

Następny temat

Bieganie i waga trenującego

WHEY premium