SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

plecy ,wzrost

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 616

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3333
Witam mam 18 lat i jeszcze rosnę chciał bym się dowiedzieć czy ćwiczenia pleców na wyciągu hamują wzrost ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 7416 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 90649
Nie hamują, zadne ćw pleców nie hamują wzrostu

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12479
Sport w tym ćwiczenia siłowe i siłowo-wytrzymałościowe raczej intensyfikują wzrost młodego organizmu niż odwrotnie.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3333
to czyli można ćwiczyć nic niebeczenie się dziać
napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 7416 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 90649
tak, mozna

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy do oceny / poprawy

Następny temat

kobieta początkująca!

Rafael Brandao wschodząca gwiazda PRO Rafael Brandao wschodząca gwiazda PRO Diamond Cup Espinho 2018 Diamond Cup Espinho 2018 Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Kiepska genetyka? 6 sposobów na podkręcenie genetyki Kiepska genetyka? 6 sposobów na podkręcenie genetyki Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Najlepsze ćwiczenie na mobilizację bioder Najlepsze ćwiczenie na mobilizację bioder Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki