SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plaskie uda i wąski biceps??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11345
siemka sorry za tytul ale nie bardzo wiezdialem jak to ując. a wiec zacznijmy od ud.

moje uda od strony zewnetrznej sa bardzo plaska przez cos patrząc z przodu wygladaja na bardzo male, z boku bardzo ladnie sie prezentuja. jak moge temu razadzic? jakie cwizcenia wykonywac zeby zaczeli rosnąc zewnetrzne czesci ud?

z bicepsem natomiast mam taki problem ze ze gdy patrze na niego z gory jest bardzo wąski (nie mylic z krotkim). co powinienem robic zeby to zwalczyc i zeby biceps stal sie grubszy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Co do czworogłowych to: hack-przysiady, przysiady ze sztangą z przodu i POPRAWNIE (z zatrzymaniem w górnej fazie ruchu) wykonywane prostowania podudzi na maszynie.
Jeśli chodzi o biceps to proponuję wszelkie odmiany uginań młotkowych - ze sztangą, hantlami, rączkami/linkami wyciągu.

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11345
z tego co sie orientuje to chwyty mlotkowe sa na wydluzenie bicepsa a z tym nie mam problemu tylko wlasnie z jego grboscia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
z tego co sie orientuje to chwyty mlotkowe sa na wydluzenie bicepsa

Słabo się orientujesz

M. ramienny i m. ramienno-promieniowy. Biceps w zasadzie jest tylko synergistą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11345
moze faktycznie slabo sie orietuje ale z tego co wiem to mlotki sluza wydluzeniu miesnia. moze sprecyzuje o ci mi chodzi. dokladnie o wewnetrzną strone bicepsa) ta ktora przylego do tłowia). gdy robie cwiczenie chwytem mlotkowym to czuje bardzo slabe napiecie w tej czesci bicepsa. sam staralem sie robic cwiczenie sztanga w serokim chwycie lekko szerzej niz szerokosc barków i wtedy czulem napiecie w tych miejscach o ktore mi chodzi. jezeli pisze cos nie tak to bardzo prosze o sprostowanie bo naprawde meczy mnie ten problem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
to co teraz piszesz nie zgadza się z tym co przedstawiaoeś na samym poczatku- jako twój problem w rozwoju tegoż mięśnia- pogrubić na szerokość można wlaśnie zwiekszając masę m. ramiennego/ramienno promieniowego

głowa wewn. pracuje zaś najmocniej przy odchyleniu nadgarstkow na boki i cofnięciu lokci nieco ku tyłowi, ale to juz inny problem, a raczej nalezałoby wszystkie ww. elementy zastosowac aby kompleksowo przetrenowac ów mięsień- zdaje mi sie bowiem,zeproblem jednak- oprócz jego budowy anatomicznej- lezy w zbyt małym rozwoju od każdej strony patrząc- choć napewno sa strony slabsze i mocniejsze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Mięśnia nie idzie "wydłużyć". O jego długości decydują przyczepy, a to tylko kwestia genetyki, więc na two wpływu nie masz.

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28248
mass1987 czytaj ze zrozumieniem, napisał, że chodzi mu żeby biceps "pogrubić" a nie "wydłużyć" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
cyklon562 - trzeci post od góry

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11345
czyli jezeli bede stosowal szerszy chwyt w przypadku ugiec ramion ze sztangą i jak najmocniejszy skret nadgarstków przy unoszeniu hantli mam szanse zniwelowac moj problem? dobrze to zrozumialem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no po to właśnie tutaj piszemy abyś miał ową szansę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej