SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

plank

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 753

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1483
Witam, chciałem włączyć to ćwiczenie do mojego treningu, mam staż treningowy tak w sumie będzie prawie rok. Co sądzicie o takim dawkowaniu tego ćwiczenia:
Plank- 3 serie po 30sek
Plank boczny 3 serie po 15 sek na jedną stronę

Zmieniony przez - Celtic w dniu 2017-04-13 20:59:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4840 Napisanych postów 133974 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 769473
a jaki system treningowy wykonujesz?
i ile razy w tygodnie chcesz plan robic?
napisał(a)
Początkujący
ćwiczę 3 razy w tygodniu splitem
planka chcę robić 2 razy w tygodniu w poniedziałek i piątek
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1310 Napisanych postów 43532 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 420164
Na początek w zupełności wystarczy dodać w jeden dzień treningowy w tygodniu.
1

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
w sumie to nie jest mój początek z siłownią w sumie trenuję rok ostatnio już 5mies bez przerwy i dlatego chciałem się dowiedzieć czy na takim etapie taka częstotliwość wystarczy czy będzie za duża/za mała ?
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4840 Napisanych postów 133974 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 769473
smialo bedzie ok, pozniej wydłużaj czas utrzymywnaia prawidłowej pozycji
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1310 Napisanych postów 43532 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 420164
Dokladnie lepiej to zwiekszyc niz ilosc w tygodniu osoboscie robie 4 serie po minute
1

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5073 Napisanych postów 95906 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 755618
Oprócz planka coś na brzuch by się jeszcze przydało

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Ekspert
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Połączenia ćwiczeń

Następny temat

plecy do oceny! :) #junior

Jak nas oszukują? Etykiety i skład żywności. Jak nas oszukują? Etykiety i skład żywności. Alysia Macedo- fitnesska w mundurze Alysia Macedo- fitnesska w mundurze Calum von Moger przeszedł operację! Calum von Moger przeszedł operację! Manipulacja ilością wody w organizmie, a odchudzanie Manipulacja ilością wody w organizmie, a odchudzanie Zaburzenia żołądkowo-jelitowe: trening, dieta i leki Zaburzenia żołądkowo-jelitowe: trening, dieta i leki Dieta odchudzająca dla młodej mamy Dieta odchudzająca dla młodej mamy Picie alkoholu a kulturystyka: fakty i mity Picie alkoholu a kulturystyka: fakty i mity Split, dla kogo przeznaczony jest trening dzielony? Split, dla kogo przeznaczony jest trening dzielony?