SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

plank

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 738

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1483
Witam, chciałem włączyć to ćwiczenie do mojego treningu, mam staż treningowy tak w sumie będzie prawie rok. Co sądzicie o takim dawkowaniu tego ćwiczenia:
Plank- 3 serie po 30sek
Plank boczny 3 serie po 15 sek na jedną stronę

Zmieniony przez - Celtic w dniu 2017-04-13 20:59:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4585 Napisanych postów 132674 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 688565
a jaki system treningowy wykonujesz?
i ile razy w tygodnie chcesz plan robic?
napisał(a)
Początkujący
ćwiczę 3 razy w tygodniu splitem
planka chcę robić 2 razy w tygodniu w poniedziałek i piątek
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1246 Napisanych postów 42862 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 410402
Na początek w zupełności wystarczy dodać w jeden dzień treningowy w tygodniu.
1

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
w sumie to nie jest mój początek z siłownią w sumie trenuję rok ostatnio już 5mies bez przerwy i dlatego chciałem się dowiedzieć czy na takim etapie taka częstotliwość wystarczy czy będzie za duża/za mała ?
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4585 Napisanych postów 132674 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 688565
smialo bedzie ok, pozniej wydłużaj czas utrzymywnaia prawidłowej pozycji
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1246 Napisanych postów 42862 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 410402
Dokladnie lepiej to zwiekszyc niz ilosc w tygodniu osoboscie robie 4 serie po minute
1

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4641 Napisanych postów 94037 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 660012
Oprócz planka coś na brzuch by się jeszcze przydało

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Ekspert
kwestia jak wyglada caly plan treningowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Połączenia ćwiczeń

Następny temat

plecy do oceny! :) #junior

Odchudzanie - jak długo mam czekać na efekty? Zawodniczki bikini fitness w seksownej bieliźnie Leksykon suplementacji: Dwuwinian choliny 07-08.10.2017 Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów - WYNIKI Ania Nawrot absolutną zwyciężczynią Ben Weider Legacy Cup Trening gwiazd Hollywood - czy jesteś jedną z nich? Leksykon suplementacji: Gotu Kola Trening redukcyjny - intensywność