SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

plan trennigowy 3 razy w tygodniu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 934

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 147
Trenuję 3 razy w tygodniu - poniedziałek klatka , biceps , środa plecy triceps , piątek barki nogi - mam pytanie ile powinienem robić ćwiczeń , serii na każdą partię mięśniową i z iloma powtórzeniami ?
teraz przeważnie robię na każdą grupę mięśniową po 4 ćwiczenia , każde z nich to 4 serie po 10 powtórzeń - czy to nie za dużo ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 509
Napisz jaki masz staż treningowy, a wtedy będzie Ci można doradzić.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13853
http://www.sfd.pl/JAK_UŁOŻYĆ_WŁASNY_PROGRAM_TRENINGU-t214525.html 

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

napisał(a)
Usunięty przez everr za pkt 1 regulaminu
Początkujący
napisał(a)
Początkujący
młody chodzę regularnie od 3 miesięcy , 1 miesiąc trenig ogólny od 2 miesięcy ćwiczę tak jak napisałem
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 509
Według mnie mozesz zmiejszyc ilosc serii do 3. A mięsnie i tak musza dostac po ****zie aby mogły powiekszyc swój rozmiar no i siłe. Ja robiłem każdą partie miesniową 2x w tygodniu i nie narzekałem na wyniki a ćwiczyłem 5 razy w tygodniu.
napisał(a)
Początkujący
Jak chcesz pogadać to daj na GG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba o pomoc

Następny temat

ocencie....

IV edycja Konferencji Fitness PEI już 24 marca 2018 na PGE Narodowym w Warszawie! IV edycja Konferencji Fitness PEI już 24 marca 2018 na PGE Narodowym w Warszawie! Dieta IF - 3 powody, dla których warto stosować przerywany post Dieta IF - 3 powody, dla których warto stosować przerywany post Zerwanie mięśnia, jak do tego dochodzi? Zerwanie mięśnia, jak do tego dochodzi? Michał Karmowski i Akop Szostak śpiewają! Michał Karmowski i Akop Szostak śpiewają! Leksykon suplementacji: Kurkumina Leksykon suplementacji: Kurkumina TOP 10 najbogatszych kulturystów na świecie TOP 10 najbogatszych kulturystów na świecie Mięsna zapiekanka z żółtym serem Mięsna zapiekanka z żółtym serem „Dieta McDonald’s” oraz kiedy zaczyna spalać się tłuszcz?! „Dieta McDonald’s” oraz kiedy zaczyna spalać się tłuszcz?!