SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan treningowy pomocy (aeroby)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 717

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

19

Waga

86

Wzrost

187

Cel treningowy

podciąganie plus 1000m

Staż treningowy na siłowni

1 rok

Dieta

masa

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

gainer olimp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 89
Witam
Zacznę od początku mam 19 lat trenuje około roku z przerwami obecnie trenuje 2 razy w tygodniu (poniedziałek, piątek) podciąganie według planu z podciaganie.pl plus 6 serii na sztandze łamanej plus 4 serie hantle w oparciu o kolano plus na triceps 4 serie wyciskanie na ławce wąskim chwytem a w (wtorek, czwartek i sobote) biegam 1000m i 6x20s sprint mój cel to jak najlepszy czas na 1000m i jak najlepszy wynik w podciąganiu ważę 86 kg wzrost 187 cm podciągne się 9 razy podchwytem na szerokość barków a czas max na 1000m 3:50 wiem że to nie robi wrażenia ale mam jeszcze rok wiec dam radę diete mam na mase nie jem słodyczy i wszystkiego co jest do nich podobne pije tylko wodę. chciałbym zrzucić trochę brzucha nie jestem grupy czy coś ale troszeczke go mam... chce się go pozbyć i teraz moje pytanie czy warto robić ćwiczenia aerobowe rano na czczo ? czy to ma sens w moim przypadku myślę tu o jakimś 30 min treningu 4 razy w tygodniu w stylu brzuszki pajacyki. wiadomo że jak mniej tłuszczu na ciele tym lepiej w podciąganiu :).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Możesz dać aeroby, ale zacznij od mniejszej ilości. I bądź poważny- masz brzuch, chcesz go zrzucić a Twoja dieta to "masa" i zajdasz się gainerem. Ułóż sobie dietę i pójdzie tłuszcz w niepamięć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 89
nooo ta co racja to racja wywale tego gainera a lepiej cwiczyc na czczo czy po śniadaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Bez różnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 89
wiesz bo w sumie to wygląda to tak że zalezy mi tylko na podciaganiu i na 1000m i tak cały czas próbuje a to taka dieta a to taka a zaczynałem też od opuszczania wiec od zera ćwiczyłem 3 razy w tyogdniu podciaganie ale stałem bo nie było regeneracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 89
diete mam na kompie podesłać ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po jakim okresie zaczynają maleć mięśnie?

Następny temat

Split 4 dniowy do oceny

WHEY premium