SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan treningowy- co i jak?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118
Proszę o dobrą radę w sprawie ułożenia planu treningowego. Zawody mam blisko a lekki zastój mnie dopadł:/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
LWA 1
LPA 4
Moja rada: "Czytaj!"

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118
mi chodzi o plan w którym dużą wagę przykładam na mięśnie klatki piersiowej ale i ręce i ogólnie-zawody w czerwcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 247
https://www.sfd.pl/JAK_UŁOŻYĆ_WŁASNY_PROGRAM_TRENINGU-t214525.html 

"Jesteś dla mnie tym, czym dla ciebie jest moja muzyka..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jakie zawody - to nie klub jasnowidzów.


COŚ O SOBIE ZANIM ZAPYTASZ O RADĘ wg tego szablonu:

DZIĘKI INFORMACJOM, KÓRE PODASZ będzie można od razu przejść do konstruktywnej i KONKRETNEJ pomocy w Twojej sprawie.

1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
2.Jak trenowałeś ostatnio:3-6 miesiecy-podaj konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów (z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe cięzary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszczyk, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
3.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???
4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118
hmm no ćwiczę już ponad 1rok i 6 miesięcy.Chcę osiągnąć większą siłę, a na drugim planie masę.ćwiczę w ciągu tygodnia 5 razy czasem 4 no a po 2-4 godzin
Jeśli o ostatni jakiś plan ćwiczeń to 3 razy w tyg klata i triceps 2 razy bary i biceps 1 raz kapturki i motylki.Nie mam żadnych przeciw wskazań do ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118
Jeśli chodzi o czas to 4 razy w tyg mogę ćwczyć jeśli chodzi co osiągłem no to ważę ok 67kg i na klatę biorę 102,5kg no, ale myślę ze to nie najważniejsze:P a i brałem odżywki i teraz również
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
3 razy w tygodniu klata? To chyba z deczka za dużo... Powiedz jakie to są zawody, na co NAJWIĘKSZY chcesz położyć nacisk, ponieważ - "dużą wagę przykładam na mięśnie klatki piersiowej ale i ręce i ogólnie" wcale mi dużo nie mówi...
Zresztą, 1 miesiąc to nie zbyt długo jak na zwiększenie siły, IMO

Napisz coś więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Poprawić wynik-wyciskanie

https://www.sfd.pl/temat17478/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118
no to są zawody wyciskanie sztangi leżąc Knurów Mś. no chciałbym napewno siłe poprawic no juz mysle zeby tylko 2 razy klate pakowac bo te miesnie moga sie spalac;/ no a aktualnie za jakies 5 dni koncze 3 tyg cykl dekstro z kreatyna Co proponujesz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wybrac??

Następny temat

brzuszki przed czy po bieganiu??

WHEY premium