SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

plan treningowy

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1016

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 17
jak dobierać rutyny na madbarz routines
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 17
Pszepraszam nie napisałem o tym odrazu ale moim celem jest zwiekszenie ilosci serii w pompkach i podciagnieciach jestem poczatkujący. i nwm czy można np. łaczyc rutyne na biceps i klatke ze na zmiane bym cwiczyl i ile tygodni wykonywac jedna rutyne.I co pozniej jaka znowu rotyne wybrac
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 843 Napisanych postów 6282 Wiek 59 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 61249
Ja pierdziele kto mi powie o czym oni piszą????
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 23559 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 504259
Wycwiel -to proste-pyta się o ile może zwiększyć liczbę serii na pompki i drążek i czy może to robić naprzemian :)

Jakiś nietutejszy pewnie :)
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 530 Napisanych postów 7612 Wiek 54 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 92071
Wpisz w Google rutyny madbarz a znajdziesz co chcesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt Wszystkim tu obecnym Maniakom Sportu :)

Następny temat

Sylwestrowy,Błyskawiczny Konkurs na najsilniejsze "core"