SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan dla lekko wtajemniczonego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1373
Siemka!
Ważę 58 kilo, mam 170 cm , 18 lat staż na siłce 2 miesiące ale mój dzień wygląda trochę tak, że nie zawsze wiem czy wyrobie przyjść na siłkę więc miło by było mieć plan na ćwiczenia w domu żeby żyć bez stresu :D

Chce ćwiczyć: generalnie jeśli się da to rozplanować wszystkie partie

Jestem w miarę nowy więc jak coś źle naskrobałem to sorki

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 18

Waga : 58

Wzrost : 170

Cel treningowy : Wszystkie partie

Staż treningowy na słowni : 2 miesiące

Uprawiane inne sporty : Piłka nożna, siatkówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : drążek, hantle, sztanga (gryf łamany), jeszcze mogę wytargać od kumpla moją skośną ławkę

Dieta : nie ma

Przeciwwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Stojaki do sztangi są?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
lekko wtajemniczony będziesz gdy poczytasz sobie posty podwieszone

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1373
posty czytałem, stojaków nie ma niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Bez stojaków nie ma przysiadu, bez przysiadu nie ma treningu. Pomyśl, czy by nie kupić.

Na Twoim poziomie do treningu wystarczy Ci sztanga, ławka i stojaki na sztangę - dobre by było też coś miękkiego na podłogę, żebyś mógł ćwiczyć martwe ciągi bez robienia w niej dziur .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-06-04 19:43:57

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Trzymaj dietę to raz.

A dwa - ustal sobie priorytety. Tzn. jeśli Ci zależy na siłce tak sobie zorganizuj czas, żeby czas na siłkę się znalazł. Jeżeli nie samym sportem żyjesz to jeden trening w tą czy w tamtą nie zrobi żadnej różnicy.

Osobiście zachęcam do wzięcia się za siebie na poważnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1373
a wiec znalazlem sobie ten trening http://www.trener24.pl/SzczegolyTreningu.aspx?idTreningu=16

i zaczne sobie go stosowac

ze wzgeldu na to ze nie posiadam wyciagu cw nr 6 z dnia pierwszego zamienilem na wyciskanie francuskie sztangi lezac

w 2 dniu tez pewnie bede musial cos zmodyfikowac pod moj sprzet ale mysle ze nie bedzie najgorzej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1373
czym można by zastąpić ćwiczenie: Uginanie nogi z linką dolnego wyciągu stojąc ?

jak już pisałem do dyspozycji jest gryf łamany, ławeczka, antle i drążek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1373
a czy można do tego w dniach przerwy dołożyć jakieś ćwiczenia na brzuch plus może na coś jeszcze, bo brzuch chyba nie potrzebuje aż tyle czasu an regeneracje a czytałem, że można do 4 razy w tygodniu brzuch robić więc może można coś dołożyć

proszę o odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 411 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13529
ale to dwu dniowy trening jest, moim zdaniem lepiej rozpisać na 3 dni.

"Went the distance now I'm not gonna stop"

http://www.sfd.pl/Nabijamy_kasę_v5_!!!!!-t449049-s35.html 
-dolącz się, nie każdy może sobie pozwolić na 6 posiłków dziennie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1373
robie ten sam rozpisany na 4, też jest taki na tej stronie, ale prosiłbym o odpowiedź na moje pytanie dotyczące tego brzucha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening mięśni brzucha

Następny temat

mala klatka

WHEY premium