SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan ćwiczeń

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
Witam wszystkich mam 16lat i zaczołem troche ćwiczyć ułożyłem własny plan ćwiczeń na masę i nie wiem czy jest dobry...Prosił bym o ocenę

Pon.-KLATA 10powtórzeń 14serii
W.-BICEPS 10x10
Ś.-PLECY 10x14
CZ.-TRICEPS 10x12
P.-KLATA 10x14
S.-BARKI 10x12
N.-BICEPS 10x10

to mój plan układałem sam nie wiem czy jest dobry czy zły napiszcie...a jeśli jest zły prosił bym o taki dobry dla 16latka 178wzrost i 63kg waga.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4914
nie trenuj caly tydzień... czemu?? bo to głupota...chceszs sie choroby nałapać
proponuje:
pn: klatka + triceps
wt: wolne
sr: plecy + biceps
cz: wolne
pt: nogi
so: barki
nd: wolne
Ale to tylko propozycja jakie robisz ćwiczenia?? Pamietaj nigdy nie rob tricepsu i barków przed treningiem klatki, podobnie jest z plecami ktorych nie powinno robic sie w przed dzien treningu nóg :D

"Pompuj, pompuj, pompuj czlowieniu, trenuj.
Ujrzysz progres w oka mgnieniu.
Nawet gdy ktoś rzuci Ci wyzwanie,
jak spartanie vis-à-vis wygranej staniesz."

Grudzień 2012 --> wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4914
barkow nie rób w dzień przed treningiem bicepsu i tricepsu

"Pompuj, pompuj, pompuj czlowieniu, trenuj.
Ujrzysz progres w oka mgnieniu.
Nawet gdy ktoś rzuci Ci wyzwanie,
jak spartanie vis-à-vis wygranej staniesz."

Grudzień 2012 --> wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
no więc robie takie ćwiczenia: na klate wyciskanie na ławeczce poziomej,na biceps podnoszenie sztangi z rąk wyprostowanych do klaty,plecy to ciągnięcie drążka w siadzie płaskim,triceps ściąganie drążka z rąk przy ciele z góry do rąk wyprostowanych,barki podciąganie sztangi w stanu z rąk prostych od ugiętych..i to wszystko nie mam profesjonalnej siłowni tylko robioną taką.Dzięki za wskazówki jak byś miał jeszcze jakieś był bym wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
podany przez ciebie plan jest ciekawy ,ale jak bym, zastąpił nogi ćwiczeniami na brzuch ? dobrze by było?bo na nogach mi nie zależy żęby mieć mocne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4914
nogi lepiej rób bo po pewnym czasie bedzie mial niezla dysproporcje góry ciała do nóg brzuch rob kiedy ci tylko pasuje

"Pompuj, pompuj, pompuj czlowieniu, trenuj.
Ujrzysz progres w oka mgnieniu.
Nawet gdy ktoś rzuci Ci wyzwanie,
jak spartanie vis-à-vis wygranej staniesz."

Grudzień 2012 --> wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
ok thx za pomoc przyznałem ci jakiegoś soga choć nie do końca wiem co to jest ale ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 613 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11615
plan calkowicie zly poczytaj posty podwieszone na mase powinno wykonywac sie conajmnie 3 cwiczenia na dana partie a nie wszedzie po jednym i niewiadomo ile serii dobry trening mozna ulozyc majac tylko lawke gryf i hantelki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
kostek1221 a podaj swój plan bo widzę żę masz niezłą sylwetkę 46 biseps ooooo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie na czczo

Następny temat

Najszerszy grzbietu.

WHEY premium