SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

piwo

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1427
witam
mam pytanie czy to prawda ze od picia piwa rosnie brzuch?? jesli tak to w jaki sposob sie to dzieje??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Martucia-znam,siebie.

Ale w sumie to nie do konca xD



Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-04-05 17:46:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
OJ ROSNIE ROSNIE BARDZIEJ NIZ OD SLODYCZY :]

PIWO ZAWIERA CUKIER MALTOZE KTORY PRAKTYCZNIE ZAWSZE ODLOZY SIE W TK.TLUSZCZOWA, PONIEWAZ MA IG 110 KAZDY POSILEK SPOZYTY Z PIWEM ROWNIEZ SIE NAM ODLOZY Z TEGO TEZ WZGLEDU OD PIWA ROSNIE BRZUCH,

JEST TEZ WERSJA WYPICIA SOBIE JEDNEGO PIWKA KTORE WLICZYMY W BILANS I POTRAKTUJEMY JAKO JEDEN Z POSILKOW WIEC BEDZIE OK

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1427
Rothen sog for you... a ja koncze z tym nałogiem... chyba sie przezuce na wino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23375
hm...ale jak raz na jakis czas wypije sie piwko to chyba sie nic nie stanie co:> a ile taki reds malinowy albo gingerss albo heineken ma kcal w puszcze?? ( ja kobietą jestem wiec soczki preferuje:P)

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6662
jeżeli nie jestes zawodniczką startujaca na zawodach to daj spokuj jedno piwo cie nie utuczy u nie patrz ile ma kalori :]

nie-jestem-z-zadnej-mafi-sfd-pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
dokladnie - pol litra piwa to tylko 20g cukru, wiec nie ma tez co tak dramatyzowac

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
wszystko jest dla ludzi !! nie dajcie sie otumanic

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23375
kurde. ale w niedzile jade nad morze...widomo imprezki..2 tygodnie zycia ;D no i jak bym tak co 3 dni sobie wypiła piwko to nie wiem czy by tak fajnie było..kurde boje sie bo ja kazda kcal licze...a coedzinnie jem 1000..wiec to by mi troszke zrujnowało moj jadłospis...hm...ale zapewne spale to na plazowej imprezce..:P
Wy chłopaki to nie macie takich problemów...wiem posrana jestem

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
PIWO MA ZARÓWNO DODATNIE JAK I UJEMNE CECHY , POSZUKAJ W WYSZUKIWARCE TROCHE O TYM BYŁO !!!

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1316
Slyszalam opinie, ze pijac sobie piffko i nie wciagajac przy tym zadnych orzeszkow, chipsow, grilla, no jednym slowem zadnego jedzonka, raczej trudno przytyc... Niby cukier zawarty w piwie jest od razu trawiony, dostaje sie do krwiobiegu i spalamy na biezaco, nic sie nie odklada... Moze ktos zweryfikowac lub potwierdzic, bo jak dla mnie to brzmi troche zbyt pieknie. A jezeli chodzi o kalorie, to piwo ma mniej wiecej tyle co cola czy sok pomaranczowy...

We're just a drop of water in an endless sea... Dust in the wind...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1316
a to odkladanie sie tluszczu jezeli popije sie jedzonko piwem wynika pewnie z jego wysokiego IG? nagly, duzy wzrost poziomu cukru we krwi powoduje znaczny wyrzut insuliny, ktora przeciez powoduje lipogeneze, czyz nie?

We're just a drop of water in an endless sea... Dust in the wind...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sądzicie o twarogu ??

Następny temat

Napoje gazowane ... prawda czy mit? M.Brown

Wiecej