SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

piter21dziennik treningowykwiiecien 2013

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 94
O mnie:
-imię: Piotrek
-data ur: 07.08.1990
-staz treningowy: cwicze od pietnastego roku zycia, z dluższymi lub krotszymi przerwami. Najdluższa z przerw trwała 6 miesiecy. Gdy zaczynalem wazylem zaledwie 52 kg. Po 4 latach doszedlem do 92kg. Moje wyniki silowe oraz muskulatura była zadawalająca, widzialem ogromny progres silowy i obietosciowy pozniej przyszedl wyjazd do UK, praca, brak treningu, brak diety, wrecz glodzenie sie, poniewaz czasem nie mialem sily wziasc kapieli, co dopiero przygotowac jakis wartosciowy posilek. Obecnie mam stałe godz pracy, dostep do sprzetu, dlatego tez zakladam ten dziennik ponieważ uwazam ze pomoze mi w ogarnieciu wszystkich spraw, diety, treningu, oraz zmotywuje mnie do cwiczen, poniewaz czasem brakowalo tej motywacji.


Dieta:
1. 100g platkow owsianych, placek z 3 jajek, owoc
2. 100g ryz/kasza + 100g piersi z kurczaka/ tunczyk + warzywa
3. 100g ryzu + 100g piersi z kurczaka + warzywa
4. gainer + banan po 30 minutach 100g ryzu/makaronu + kurczak
5. 200g twarogu lub serek wiejski z warzywami

Trening:
Dzien 1 Klata;Triceps;Brzuch
Dzien 2 wolne
Dzien 3 Plecy;Biceps;Przedramie
Dzien 4 Barki;Nogi
Dzien 5 brzuch

Cel:
Do wakacji chcialbym spalic fat, wyrzezbic miesnie, a od sierpnia zaczac masowke, priorytetem wtedy beda miesnie nog

Zdjęcia dodam pozniej, bo musze jakies zrobic :P

Zapraszam do komentowania, ocenienia i doradzania :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 94
Dziasiejszy Trening:

Klata
-Wyciskanie sztanki leząc
-4serie (12x-80kg)
(10x-90kg
(9x-100kg)
(8x-100kg)

-Wyc. hantelek skos
-3serie (10x-30kg)

-wyc sztangi na ławce skośnej
-3serie (12x-60kg)
(10x-80kg)
(10x-80kg)

-Rozpiętki w siadzie na maszynie
-3serie (12x-100kg)

Triceps:
-wyc. francuzkie leząc
-3serie (12x-26kg)

-prostowanie ramienia na wyciągu stojąc
-3serie (16x-23kg)

-pompki na poręczach
-3serie

*po treningu 20 minut na rowerku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 94
Juz znalazlem, wiem jak dodac fotki, nie zakladajac nowego tematu :P







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 94
Dzisiejszy trening:

Barki

-Wyc. sztangi siedzac 3x
(60kg x 12)
(70kg x 10)
(80kg x 7 )

-Unoszenie sztangielek bokiem w gore
3x (16kg x 12)

-Unoszenie ramion do przodu ze sztangielkami
3x (18kg x 12)

-Pod. sztangi wzdluż tulowia
3x (45kg x 10)


Nogi

-Przysiady
(50kg x 12)
(60kg x 12)
(70kg x 10)
(80kg x 8 )

-prostowanie nóg na suwnicy
4x (100kg x 12)

-prostowanie nog na maszynie

4x (60kg x 12)

-Łydki

komentarz:
trening trwal 1h 30 min, przedtreningiem 20 minut aerobow. barki odczuly obciazenie, na nogach dobra pompa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20169
Coś z tymi nogami musisz zrobić jak siła przysiadu jest tak sama jak wyciskanie na barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 94
mam problem z prawym kolanem, dlatego nie zakladam duzych ciezarow. po ostatniej serii na suwnicy odczuwalem lekki bol :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10133
A ja mam pytanie. Czemu aeroby kręcisz przed treningiem, a nie po kiedy to glikogen jest już wyczerpany i spalasz fat?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 94
dobre pytanie.. Zawsze robilem aeroby przed treningiem, tak juz zostalo. Ale mysle ze od nast treningu bede robil przed i po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Aero krec po treningu Co do zdjec - no tak jak pisalem, bez hejtowania - jestes masywny, masz miesnia troche, ale i fat niemalo siedzi. Dobra decyzja o redu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 94
Kapitanie postanowilem troche zrzucic, gdy waga pokazala 100,3 kg przy wzroscie 1,83. Do lipca chcialbym zejsc do 92kg i mysle ze bedzie ok :P

Zmieniony przez - piter21 w dniu 26/04/2013 05:31:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Do zrobienia, zwlaszcza ze pewnie sporo wody trzymasz. Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10133
Kolego dobra rada... zwiekszaj stopniowo co sesje aerobową o 1min. Jeśli jednorazowo dojdziesz do 40min aerobów to rozdziel to na 2 sesje po 20-25min:)... i nie kręć przed treningiem, bo na siłce to nie dasz z siebie 100%... kręć albo na czczo i po treningu albo po treningu i 3h mniej wiecej po posilku...:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cały trening i chęci do zmian !!! Pomocy !!! : P

Następny temat

Trening obiegowy + trening armstorna

Wiecej