SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

pierwszy cykl na mecie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1186

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 47
witam wszystkich chce zrobić pierwszy cykl na mecie i nie wiem jak to brać czytałem podobne posty ale nie było napisane konkretnie ile tabs co jaki czas. mam 200 tab
z góry wielkie dzięki
proszę nie piszcie że było wałkowane to xxxxxxx razy albo że za mało ważę itp. chciałbym usłyszeć konkretną odp
mam 24 lata trenuje od 4 lat ważę 72kg i mam 174 cm wzrostu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 7539 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44955
napisał(a)
Początkujący
a jaka dieta do matki??
napisał(a)
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 7539 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44955
ogarnieta

desiderata

napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12732 Napisanych postów 231138 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1058312
zacznij od diety,potem metka

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3658
zacznij jesc
5-6 posilkow
napisał(a)
Początkujący
ale czy mam brać piramidką czi np po 4 tabs przez cały cykl??
napisał(a)
Początkujący
i czy będę miał większy apetyt podczas cyklu??
napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15654
4 lata i 72 kg no weź chłopie. Ciekawe czy chociaż to jest przy bf 6% czy 20 % ; -)

TRANCE
4
LIFE

napisał(a)
Początkujący
6% teraz zaczynam 4 rok mi po prostu jest ciężko przytyć
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12732 Napisanych postów 231138 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1058312
napisz co jesz w ciągu dnia?jeden przykładowy dzień.

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop + tren + masteron +anavar

Następny temat

Methanex Razak 10 mg

„Tiger Classic” czyli Diamond Cup w Rumunii „Tiger Classic” czyli Diamond Cup w Rumunii Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Phil Heath odpowiada na zdjęcia Big Ramiego Phil Heath odpowiada na zdjęcia Big Ramiego Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać? Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać? Migdałowe "keto czekoladki" Migdałowe "keto czekoladki" Sergio Oliva Jr. - czy syn legendy zawiódł? Sergio Oliva Jr. - czy syn legendy zawiódł? Arnold Schwarzenegger wspomina Terr’ego Todda Arnold Schwarzenegger wspomina Terr’ego Todda