SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 210

napisał(a)
Temat przeniesiony przez ojan z działu Po 35 roku życia. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 269 dni Przeczytanych tematów 36
Witam wszystkich.
Mam 42 lata. 180cm,86kg.
Wymiarów nie podaję. Od dziecka jestem związany z sportem. Sporty wali, siłownia, sporty wytrzymałościowe.
Moim celem jest redukcja tkanki t. i zbudowanie kilkunastu kg mięśni.
Chcę zrobić pierwszy cykl.
Proponuję propa czas cyklu min.8 tygodni....z możliwością przedłużenia.
1.Jak lepiej i jaka jest różnica. Codziennie 50mg czy 100mg co 2 dzień?
2.Czy są przeciwwskazania a może są bonusy brania Tamoxifen w czasie cyklu?
3.Jeżeli tamoxifen w trakcie cyklu .....czy nadal go brać w czasie w PCT. Jeżeli tak w jakich dawkach i przez jaki okres? Bo nie chcę Clomidu z uwagi na zaburzenia wzroku.
Jeżeli jednak nie będę brał w czasie PCT Tamoxifenu czy mogę brać Nolvadex?(jakie dawki i czas).
Oczywiście ...do tego HCG.

Proszę o wyrozumiałość i pomoc w rozwianiu wątpliwości.

Zmieniony przez - Robert666 w dniu 2017-03-20 22:47:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 1813 Wiek 56 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 128591
To pytanie to chyba raczej do tego działu
http://www.sfd.pl/suplementy/ 
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7529 Napisanych postów 218036 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 842287
kilkanaście kg mięśni to latami się robi

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tren meta tesc wino prop

Następny temat

Cerberus iridium labs - czy może zastąpić nolvadex lub clomid?

Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Andrzej Hurysz - ocena sylwetki Andrzej Hurysz - ocena sylwetki Bieganie i kulturystyka. Dlaczego kulturysta powinien biegać? Bieganie i kulturystyka. Dlaczego kulturysta powinien biegać? Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów