logo
zamknij zamknij

pierwsza DIETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 326

0 5 0
napisał(a)
wrobel1990
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 102 dni Przeczytanych tematów 126
Witam wszystkich to moja pierwsza Dieta wiec prosze o ocenę .Mam 26 lat 181 cm waga 83 od sierpnia do grudnia zeszłego roku byłem na diecie schudłem 25 kg teraz chcę budować mięśnie ,na siłownie chodze od pażdziernika 2016

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
deja vu
Ekspert
Szacuny 937 Napisanych postów 6133 Wiek 42 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 179564
Zapotrzebowanie liczyłeś? Ile wyszło? Ile jadłeś na redu i po jej zakończeniu? Za dużo nabiału, za dużo chleba, wędlina do wywalenia, można zastąpić mięsem upieczonym w domu. Rzepakowy uniwersalny to też kiepskie żródlo tłuszczu. Za dużo białka - na masie 2 g na kg masy ciała to taki max.
1

http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661.html#

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

napisał(a)
blue_hope
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2091 Napisanych postów 12669 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 82224
Wrzucisz zdjęcie do wglądu?
napisał(a)
wrobel1990
Początkujący
JAK DOBRZE WYLICZYŁEM TO WYSZŁO MI 3011.8 KCAL,DOKŁADNIE NIE WIEM TERAZ ILE MIAŁEM NA REDUKCJI ,PROWADZONA BYŁA PRZEZ DIETETYK
napisał(a)
wrobel1990
Początkujący
ZDJĘCIE MOGE DOPIERO JUTRO WRZUCIĆ BO W PRACY JESTEM
napisał(a)
wrobel1990
Początkujący
A CHLEB CZYM BY MOŻNA ZAMIENIĆ CO WYRZUCIĆ ŻEBY BYŁO MNIEJ BIAŁKA JAKIE MIĘSO ZAMIAST SZYNKI ?I ŻEBY CENOWO NIE BYŁO ŻLE .prosze o pomoc
napisał(a)
dudee
Ekspert
Szacuny 1032 Napisanych postów 23149 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 232246
Wypełnij pełną ankietę działu.
Btw. wyłącz capslock jak piszesz.

Dietetyk - konsultacje dietetyczne (kontakt tylko prywatnie)
http://www.sfd.pl/[BLOG]_ROAD_TO_THE_SUCCESS._dudee_-t1127478-s25.html 

napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 4009 Napisanych postów 90273 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 497910
chleb czym chcesz, masz spory wachlarz możliwości, ziemniaki, ryże, kasze, owoce jest tego troche.

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
wrobel1990
Początkujący
Czyli można zamiast chleba ryz to tak zrobię ale wtedy też szynkę wyrzucić i cały czas kurczak?
napisał(a)
deja vu
Ekspert
Szacuny 937 Napisanych postów 6133 Wiek 42 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 179564
Oprócz kurczaka istnieje jeszcze parę gatunków mięs i ryb Możesz przecież do kanapek upiec kawałek schabu/ łopatki/karkówki/ szynki czy zrobić jakieś burgery z mięsa mielonego (nie kupuj gotowego, paczkowanego mielonego) - porcja pieczywa dobrej jakości nie zaszkodzi, ale 320 g dziennie, to przesada.

http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661.html#

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

napisał(a)
wrobel1990
Początkujący
Ok czyli może byc mięso zamiast chleba do tego np.ryz lub kasze czy same miecho
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 73kg

Następny temat

Dieta na masę 83kg

Mężczyzna dba o zdrowie

Akceptacja, czyli to, czego nam brakuje

Niepokojąca zmiana na udzie Anity Szymczak

Jajka z chorizo, czerwoną fasolą i papryką

Liść Damiana - skuteczny booster testosteronu

Dlaczego kobiety ciągle narzekają na swoje ciała?

Trening na czczo?

Czy wliczać kalorie z warzyw?