SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ph ( m-drol ) niskie libido, erekcja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3143
mam maly problem. podczas cyklu na m-drol + epi mam spadek libido, nie jakos okrutnie ale z 50% normy. do tego dosc slaba erekcja. jak tu w niektorych podobnych postach pisali taka na pol gwizdka
poradzcie mi co moge brac dodatkowo do cyklu na ph zeby nie bylo takich niespodzianek.

Zmieniony przez - rony10 w dniu 2010-12-27 20:20:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3143
jestem okolo 1,5 tygodnia po cyklu m-drol. na sam koniec cyklu z erekcja byla totalna klapa teraz delikatnie wraca do normy, ale proces jest dosc powolny kobieta nazeka jak cholera bo przyzwyczailem ja do czego innego
ogolnie erekcja jest dosc slaba, nie osiaga tych rozmiarow z przed cyklu. mam tez tak ze jest duze podniecenie i nagle wszystko odchodzi... strasznie dziwne...
pewnie za niedlugo wszystko bedzie ok. biore 6-bromo (inhubator aromatyzy) titanium (wyciag kozieradki pospolitej + indole-3-carbinol) mialem jeszcze resztke arimatest to bralem razem przez okolo 10dni. dzisiaj zakupilem dodatkowo zen-szen i zamowilem Arginine, bo musze szybko wrocic do formy.
Moje pytanie w sumie dotyczy tego z kad sie biora te problemy...
Prolaktyna??? bralem vitex(niepokalanek) 1600mg ed i b6 600mg ed i biore nadal po cyklu do odbloku.
prostata??? DHT??? Arimatest walczy skutecznie z DHT choc co prawda bralem go dosc krotko, ale zadnych problemow z oddawaniem moczu nie mam.
Uklad nerwowy lub zaklucanie krazenia przez ph??
hormony??
co uwazacie?? pewnie za niedlugo stane na wysokosci zadania... ale myslalem o kolejnym cyklu, tym razem nie m-drol bo to co teraz mam za problem nie jest warty ten przyrost... myslalem o epi solo, ale nie chce zeby sie pojawil ponownie ten problem. niby epi lagodniejsze i nie powinno byc nic takiego ale dobrze bylo by miec cos pod reka. moze arginina by zapobiegala takim niemilym skutka ubocznym.

nie chce zakladac nowego tematu, bo to dalszy problem tego

Zmieniony przez - rony10 w dniu 2011-01-14 22:28:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
trzeba było pomyśleć wcześniej
tyle razy było pisane, że po m-drolu jest blok i spadek libido......
testa byś musiał dowalić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
Który tydzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3143
mi nie chodzi o ten cykl. jakos przezyje. dociagne i odblok walne i bedzie ok. tyle zeby sie w cos zaopatrzyc na nastepny zeby bylo ok. wszystko oprocz iniekcji

22 dzien cyklu

Zmieniony przez - rony10 w dniu 2010-12-27 20:32:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2329
proviron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
jakie wyniki ? jak się czujesz na bombie ? w jakich dawkach brałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 338 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1148
tez tak mialem jak polaczylem 2 ph
wiem wiem jestem glupi polaczylem oxanobolon i finadex ale kumpel po finadexie te zmial spadek libido po odstawieniu wrucilo wszystko do normy i umnie tak samo

ja niczym si enie odblokowalem bo watrobe roz***al;em po tym nieszczesnym cyklu i musialem leczyc ale wszstko wrucilo do normy po 2 miechach

Zmieniony przez - rococo w dniu 2010-12-27 21:19:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3143
polako. czuje sie za***iscie. dlatego juz mysle o nastepnym cyklu:)
wyniki sila na duzy + masa rowniez.
lapa 1,5cm do przodu jak narazie.
lawka to ciezko powiedziec bo byl w tym lekki powrot do formy.
rekord moj byl 135kg na lawce.
jak zaczynalem cykl to nie moglem podniesc wiecej niz 120 x 3
a dzisiaj podnioslem 135 x 2
waga nie wiem, bo nie mam wagi. dopiero bede sie wazyl na koniec cyklu.
bede wrzucal przebieg cyklu ze zdjeciami z przed i po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3143
rococo...
oslonki brales??
zamulalo ci zoladek?? chcialo ci sie jesc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 338 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1148
to jest straszne polaczenie ale czlowiek uczy sie na blendach
oslonki bralem eseliv ale za slaby byl i ro zj ebalo watrobe
na poczatku mi sie chcialo ape po jakism czasie juz bylo kiepsko brak apetytu sennosc
ale szamalem na sile.... sla szla konkret w 2,5 tygodnei 30 kg sily zrobilem na barki wynik konkretny7 moim zdaniem ale brakl odbloku bo musiualerm leczyc watrobe
wymiary 1,5 do gory konkretny mioesen twardy strasznie

po 2,5 tygodnia przerwalem cykl ze wzgkendu na zle wyniki

Zmieniony przez - rococo w dniu 2010-12-27 21:34:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3143
ja biore karczoch i milk thisle. za***iste. glodny jestem caly czas. kiedys tez do superdrol bralem samo eseliv, nic nie dawalo, watroba zamulala i nie chcialo mi sie jesc.
sennosc chyba od cisnienia u ciebie byla...
mierzyles cisnienie?? zbijales je??

Zmieniony przez - rony10 w dniu 2010-12-27 21:47:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie cyklu

Następny temat

Panowie pomozcie , poniewaz sam nie mam pojecia

WHEY premium