logo
zamknij zamknij

pasma śluzu w moczu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66746

0 5 0
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10588 Napisanych postów 41647 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Witam,ostatnio robiłem badania krwi i moczu.W moczu wyszło takie coś niepokojącego pasma śluzu w moczu liczne co to może być ?

Zmieniony przez - suple91 w dniu 2012-03-15 10:58:57
5
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3388 Napisanych postów 54405 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 312498
A wpisz w google i poczytaj.
1

doping & zdrowie

napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10588 Napisanych postów 41647 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Obfite pasma śluzu w moczu świadczą o jego nadmiernej produkcji w przebiegu zakażeń dróg moczowych

jaka może być przyczyna?,lekarka nic mi nie powiedziała jak dostała badania do ręki,co z tym zrobić ?

Zmieniony przez - suple91 w dniu 2012-03-15 13:46:33
3
napisał(a)
Ashardon
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 2119 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 22728
Najlepiej zacząć od zmiany lekarza, skoro ignoruje takie symptomy. Zakażenie/zapalenie może mieć szereg przyczyn: bakteria, wirus. Trzeba wykonać dodatkowe badania.
3
napisał(a)
Anonim
Ekspert
może sam sobie bym zrobił ?

jak się nazywają dalsze badania na to ?
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3388 Napisanych postów 54405 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 312498
Wymaz/posiew lub nawet obrazowe.

doping & zdrowie

napisał(a)
Anonim
Ekspert
a jest możliwe że oddałem mocz w takim czasie że było w nim najwięcej bakterii ? i takie coś wyszło
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Tzn, jakim czasie..?
1

doping & zdrowie

napisał(a)
Anonim
Ekspert
sam nawet nie wiem ale wydaje mi się że nie sikałem po środku
3
napisał(a)
kitttie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 31011
Powiem tak: ´O ile pole badania nie wymaga innego typu zbiorki materialu, mocz do badan przesiewowych powinien pochodzic z pierwszej porannej mikcji, ze srodkowego strumienia´(zawsze wszyscy mieli z tego zwale na laborach ) na chlopski rozum: pierwszy sik poranny, a co do strumienia: najpierw pozwalasz zleciec temu najbardziej stezonemu moczowi a nastepne porcje lapiesz do pudelka Sluz w moczu wcale nie musi byc objawem patologi (patrz: glikoproteiny), ale tak ad hoc to nie da sie tego stwierdzic, analityk w lab probke oglada, jezeli nie stwierdza w niej obecnosci czynnika chorobotworczego, to nie musi przekazywac jej do badan mikrobiologicznych. Ale kazdy ma swoj rozum i jezeli martwi Cie ten stan rzeczy, to polecam na wlasna reke przeprowadzic badania przesiewowe i mikrobiologiczne moczu
Oooo: ale jak liczne, to mikro musi byc.

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-03-17 10:20:55
napisał(a)
Anonim
Ekspert
same badanie posiewu moczu wystarczy ?

podczas sikania czuję jakby w środku takie szczypanie ale takie lekkie także może coś być

jeszcze zawsze jak zrobiłem sobie jakieś rany szybko się goiły teraz powoli i zawsze zostają blizny ostatnio lekko blachą się skaleczyłem a to już kilka miesięcy temu było i blizna została a ranka malutka i jeszcze do tego strasznie po tej anginie bolą mnie stawy tzw kontuzje się wznawiają rano jak wstaję z łóżka to jak pręt się czuję,wszytko sztywne i boli.Możliwe że moja wspaniała lekarka źle mnie wyleczyła mnie z anginy i teraz coś krąży w organizmie.

Zmieniony przez - suple91 w dniu 2012-03-17 11:30:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka piersiowa..

Następny temat

Czy da się wyleczyć refluks żołądkowy ???

Mistrzyni na zwolnieniu!

Inez Gorońska - jak zostałam Mistrzynią Polski Bikini Fitness

Kasia Dziurska wraca do Trójmiasta?

Złota Para znów na scenie!

Wady i zalety treningu full body workout

Domowa czekolada z dodatkami

Żeń-szeń jako wsparcie dla włosów

Chimichurri - argentyńska marynata lub sos do mięs