SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pas neoprenowy a masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1250
Krótkie pytanie: czy pas neoprenowy nie przeszkadza przy trenowaniu na masę?

Czytałem opinie i wiem, że większość uważa, że ten pas nic nie pomoże, ale pytanie raczej o to czy może w jakiś sposób zaszkodzić? Bo wydatek niewielki, więc warto spróbować nawet jeżeli nie pomoże ;)

Trenuje obecnie splitem na masę. Nie trzymam się żadnej ścisłej diety. Staram się jeść dużo, niezbyt tłustych rzeczy i efekt są pozytywne. Ogólnie jestem szczupły - 178cm i 70kg. Problem, że talia mi się wcina pod żebrami, potem lekka fałdka z bębenkiem i znowu wcięcie. Ta fałdka mnie irytuje i chciałbym się jakoś jej pozbyć i uwidocznić w końcu cały kaloryferek :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
pas moze minimalnie pomoc w miejscowym spalaniu tluszczu (termogeneza), pod warunkiem ze w ogole spalasz tluszcz - czyli masz ujemny bilans kaloryczny.

jak robisz mase - wiesz, masz bilans wyraznie dodatni - to rownie dobrze mozesz sie owinac kablem od zelazka.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1250
Ech... czyli fałdka zostanie ze mną jeszcze przez dłuższy czas :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam...Początki ;-)

Następny temat

boks vs siłownia

WHEY premium