SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

pęknięty mały palec u stopy

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1637

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10646 Napisanych postów 44139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
mam pytanko chodzę już miesiąc z gipsem mam pęknięty mały palec u stopy nic mnie nie boli chodzę normalnie z gipsem ile powinnam go jeszcze nosić...czy ktoś mi pomoże znaleść odpowiedz bo lekarz to na urlop poszedł i jak wróci to mam się zgłosić
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 8685 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28842
Skonsultuj się z innym lekarzem. Na forum sportowym nie zajmujemy się kwestiami medycznymi.

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam na paznokciach białe plamki

Następny temat

siłownia

Ilona Świerk po raz drugi została mamą! Ilona Świerk po raz drugi została mamą! Mateusz Kieliszkowski zdobywa 2 miejsce World’s Strongest Man 2018! Mateusz Kieliszkowski zdobywa 2 miejsce World’s Strongest Man 2018! Jest serce dla CT Fletchera! Jest serce dla CT Fletchera! Wiosenny Lunch Box Wiosenny Lunch Box Lekcja od Arnolda Schwarzeneggera - pompa vs trening okluzyjny Lekcja od Arnolda Schwarzeneggera - pompa vs trening okluzyjny Piotr Piechowiak niczym grecki Bóg Piotr Piechowiak niczym grecki Bóg Pyszne gotowe posiłki o wysokiej zawartości białka Pyszne gotowe posiłki o wysokiej zawartości białka Mistrzostwa Europy 2018 – super finisz reprezentacji Polski Mistrzostwa Europy 2018 – super finisz reprezentacji Polski