SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

pęknięte naczynko w oku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14553

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 759
Zauważyłem że na oczach zrobiły mi się takie czerwone naczynka krwionośne(chyba tak to się nazywa)i jedno mi nawet pękło i jest taka plamka krwi. Ćwicze z 5 miesięcy i ostatnio trochę boksuje, od czego mi się to zrobiło? brak jakichś witamin?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4009 Napisanych postów 55865 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 356823
Wybierz się do apteki i poproś o kropelki na popękane naczynka w oku. Farmaceuta z pewnością podpowie które warto nabyć, jak i kiedy stosować. Wybór jest spory, także nie warto ich wymieniać.

doping & zdrowie

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2312
cyclonamine 3x1 tabletka. lek dostepny bez recepty - wzmacnia naczynia krwionosnie i dziala przeciwkrwotocznie. radzilbym zmierzyc sobie cisnienie krwi oraz odwiedzic okuliste i zmierzyc cisnienie w galce ocznej. pekacjace naczynia i wylewy w oku to czesto opbjaw jaskry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naderwanie miesnia czy skurcz

Następny temat

kłucie z tyłu kolana

Mąka kokosowa - właściwości Mąka kokosowa - właściwości Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata! Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata! Problemy ze stawami - co robić? Problemy ze stawami - co robić? Kiedy robić przerwę w treningu? Kiedy robić przerwę w treningu? Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? „Biała śmierć” i zabójca estetyki sylwetki? „Biała śmierć” i zabójca estetyki sylwetki? Nowa miłość Akopa Szostaka! Nowa miłość Akopa Szostaka! Dieta a Burger King? Dieta a Burger King?