Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 34529 razy
  • Autor

owijanie brzucha folią?

•  
    Anonim

Wysłano 28 marca 2002 01:24

zgłoś naruszenie

Czy owijanie brzucha folią rzeczywiście pomaga wyrzeżbić go?

• Wysłano 28 marca 2002 09:50

zgłoś naruszenie
      Polecamy zaufać naszym specjalistom, dobierając plan treningowy, plan odżywiania czy suplementację, potrzebujesz indywidualnego podejścia. Poproś o przygotowanie planu dla Ciebie http://potreningu.pl/plany. Profesjonalny, kompletny plan: diety + treningi + suplementacja, już od 149 69
    • finderx
      • Pochwały:0
      • Nagany:0
      • Na forum: 12 lat
      • Trenuje: około 18 lat - ogólny rozwój
      • LPA: 49824
      • Status:Znawca

Wysłano 28 marca 2002 09:50

zgłoś naruszenie
      bylo juz o tym kilka razy, rzeczywiscie to podniesie temperaturke wokolo Twojej talii, co przy aerobach spowoduje wzmozone pocenie i wspomoze spalanie tkanki tluszczowej. Nie nalezy jednak zapominac o tym, ze tkanka tluszczowa zalega w calym organizmie i nie ma czegos takiego jak miejscowe odtluszczenie, przy aerobach i odpowiedniej dietce poziom tluszczu bedzie systematycznie sie zmniejszal na powierzchnie calego ciala, co zaowocuje rowniez zmianami praporcji miesnii/tluszczu na calym ciele i uwidoczni sie w postaci pprawy definicji ogolnie a nie tylko przy brzuchu. Osobiscie bym nie stosowal takiej rzeczy.

pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdro - Tomek
    • KAIN
      • LPA: 102745

Wysłano 28 marca 2002 10:16

zgłoś naruszenie
      A po drugie można się nabawić odpażeń skóry itp

Moim zdaniem nie warto

KAIN
      "Loved be few Hated by many But respect by all"

• Redrum
      • LPA: 18809

Wysłano 28 marca 2002 11:22

zgłoś naruszenie
      Jezeli masz rzeczywiście zamiar owijać się folią to lepiej daj sobie spokój, jest duzo dostepnych i niedrogich pasow ocieplajacych przeznaczonych do tego celu...a jezeli pytasz o efekty to napewno to cos daje ale nie oczekuj cudów

Narciarz...

REDRUM

• sebas101
      • LPA: 9005

Wysłano 28 marca 2002 13:16

zgłoś naruszenie
      Tracimy tluszcz nie dlatego ze sie pocimy lecz dlatego ze podwyzszamy puls przy aerobach.Pot wydzielony podczas sauny czy aerobow i tak musimy uzupelnic pijac wode lub jakis isotonic bo nie ma choba gorszego wroga dla miesnia niz odwodnienie.Niestety proces spalania tluszczu jest bardziej skomplikowany.Pozdrw.

• Redrum
      • LPA: 18809

Wysłano 28 marca 2002 13:32

zgłoś naruszenie
      Nie do końca bym sie zgodził, a mianowicie poprzez pocenie się zminiejsza sie objętość komórek tłuszczowych, a więc można powiedzieć, że chudniemy...to prwada żę ich ilość pozostaje taka sama ale optycznie jest różnica....

REDRUM

• marcopolo
      • LPA: 6210

Wysłano 28 marca 2002 13:39

zgłoś naruszenie
      Nie jestes kurczakiem zeby owijac sie folia , a efekt ktory osiagniesz jest w duzym stopniu powodowany utrata wody w tej czesci ciala (efekt chwili).

marcopolo
      marcopolo
    •  
      Anonim

Wysłano 28 marca 2002 15:20

zgłoś naruszenie
        Nie jest też prawdą, że chudnie się równomiernie na całym ciele. Tak samo jak nie łapie się tłuszczyku równomiernie(przeważnie najpierw brzuch), tak samo chudnie się optycznie bardziej z tych rejonów, gdzie jest mniej komórek tłuszczowych. U każdego jest to nieco odmienny rozkład, więc sprawa nie jest taka prosta.

among the blind a one-eyed man is king
      • jogger
        • Nagany:brak
        • LPA: 28648

Wysłano 28 marca 2002 16:18

zgłoś naruszenie
        Intensywne wydzielanie potu powoduje 'wyrywanie' komórek tłuszczowych spod skóry. Dlatego pot spod pasa wyszczuplającego czy z pierwszego grzania w saunie jest tłusty. Ale jest to tylko tłuszcz podskórny, którego ubytek umożliwia podkreślenie rzeźby, a nie jej zrobienie.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
        Raz się chudnie, raz się tyje..."
      • Skawin
        • LPA: 12805

Wysłano 28 marca 2002 16:26

zgłoś naruszenie
        Kiedys owijałem brzuch folią i muszę powiedzieć że strasznie się pociłem.Ale usłyszałem że mogą pojawić sie od tego rozstępy wiec teraz zakładam koszulke na nią pas wyszczuplajacy i na to jeszcze jedną koszulkę.Myślę że powninno coś pomóc [:)]
        Pozdrawiam

skawin

skawin
      • Gladiator
        • LPA: 5493

Wysłano 28 marca 2002 16:54

zgłoś naruszenie
        Zgadzam się z opinią,że nie traci się tkanki tłuszczowej równomiernie na całym ciele.Sam byłem tego przykładem gdy przygotowywałem się do zawodów.Stosunkowo łatwo udało mi się wyrzeźbić nogi,które są dominująco częścią mojego ciała,a także inne partie ciała.Najwięcej problemów sprawił mi jednak brzuch.Musiałem włożyć najwięcej pracy w tą właśnie grupę mięśniową,gdyż pomimo rygorystycznej diety,aerobów{2,5godziny dziennie} nie miałem takiego efekty redukcji tkanki tłuszczowej jak przy innych partiach mięśni.Wydaje mi się,że winna temu jest po trosze genetyka,gdyż każdy ma jakąś swoją bardziej uprzewilejowaną grupę mięśni,którą łatwo wyrzeźbi.Analogicznie każdy ma jakiegoś swojego "czarnego konia",którego rozwój i ekspozycja sprawia mu najwięcej problemów.
        Każdy jest indywidualnością i sam instynktownie poprzez wczuwanie się we własne ciało,powinien wiedzieć jaki ma problem i co będzie dla niego najlepsze.
        Osobiście nie używałem folii lecz zakładałem do treningów aerobowych tzw."pas wyszczuplający".Moim zdaniem to pomaga.
        Pozdrawiam

" certum est,quia impossible est"
        doradca w dziale Combat/Samoobrona,
        SFD FIGHT CLUB