SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ostatni posilek??

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 255
Witam ostatnio troche sie pozmienialo u mnie z praca i w zwiazku z tym posilki a jest ich 5 sporzywane w rownych odstepach czasu co ok 3g zaczynam od 7-8rano pierwszy posilek a ostatni wypada mi 19-20 i tu mi chodzi po glowie czy jezeli klade sie spac kolo 23 to powinienem dorzucic jeszcze jeden posilek skoro ostatni to koktajl z twarogu jogurtu naturalnego i banana, czy moze podzielic jeden posilek na pol i twarog przesunac na 22-23. Czy moze sama odzywka bialkowa wystarczy??

Zmieniony przez - wico1 w dniu 2012-08-02 19:41:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Daj ostatnie posiłek 1-0,5h przed senem i tyle nie musisz jeść z zegarkiem w ręku lub dorzuć jeszcze jeden a ten koktajl z twarogu jogurtu naturalnego i banana daj na koniec
Swoją drogą węgle proste na koniec dnia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
w ostatnim najlepiej wcale węgli nie dawać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 255
Dzieki no troche tak dziwnie nie zawsze banan czasem bez wkoncu dopiero 3-4godziny pozniej sie kladlem. Miala byc redukcja ale przez zapalenie pluc i miesiecznym lezeniu na lozku i sporych spadkach skonczylo sie na dalszej masie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160340 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234070
co do wegli na noc sprawa wysoce indywidualna, jak nie podlewa cie-stosuj

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki

Następny temat

mam nie maly problem bo nie mam kiedy jesc pomocy

WHEY premium