SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

orzeszki ziemne

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25117

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 691
Witam co sadzicie o orzeszkach. Bardzo czesto je jem czy to dobze?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10608 Napisanych postów 43057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Niedobrze. Orzeszki zawieraja w sobie mnostwo oleju. Sa doskonalym tucznikiem i, niestety, jak chcesz utrzymac linie to ogranicz ich spozycie.

Pozdrawiam

"...jeden za wszystkich, wszyscy za jednego..."
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15619
Oczywiście. No chyba że jesteś na diecie optymalnej lub czyms podobnym :)

Moderator Odżywianie
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 691
jeszcze jedno- na mase sa dobre czy nie bardzo, szczerze mowiac to nie mam pojecia, a narazie na rzezbie tak bardzo mi nie zalerzy.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10608 Napisanych postów 43057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Sa ekstra na "mase" tluszczu

Pozdrawiam

"...jeden za wszystkich, wszyscy za jednego..."
napisał(a)
Ekspert
Mogą być dobre na masę pod warunkiem,że jesteś na diecie wysokotłuszczowej.W innym wypadku odpadają.Chociaż ja strasznie lubię orzeszki ziemne i w małych ilościach jem je prawie codziennie:)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52
A ja sie nie zgodze...
Mimo ze, orzeszki ziemne maja duzo kcal, to jak dodamy 3-5orzeszkow nic sie nie stanie. Dodatkowo wspomagaja odchudzanie. Prosze:
http://nauka.dziennik.pl/artykuly/253052,jedz-orzeszki-ziemne-wtedy-schudniesz.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bialy twaróg

Następny temat

Banany a może coś innego...

Trening funkcjonalny Leksykon suplementacji: N-acetyl-l-cysteina Anna Karcz- długo wyczekiwany powrót! Grzegorz Kępa- "oczyszczenie" branży Paige Hathaway na stole operacyjnym! Suplementacja na odchudzanie - Johimbina Suplementacja a timing - czyli co i w jakich porach dnia spożywać Waxy maize, vitargo vs carbo – o co tu chodzi?