SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ortopeda

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 368 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6388
Witam wszystkich. Bylem dzis u ortopedy sie przebadac, a ta lekarka mi mowi zebym sobie odpuscil silownie. Czy wszyscy ortopedzi tak mowia? Aha i jeszcze wazna sprawa, ona cos mowila zebym nie cwiczyl plecow bo mi garb miesniowy sie moze zrobic (chyba chodzi o rozbudowany czworoboczny)? Co to jest? Bo ja juz mam plecy zaokraglone i nie chce zeby mi sie powiekszylo. Bede wdzieczny za odpowiedzi.

edit: ps. znacie adresy jakis ortopedow sportowych z krakowa?

Zmieniony przez - d4rqu w dniu 2005-11-24 19:41:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1093
heh ile wypiła przed tym wszystkim?

Chodząc na siłownie i efektywnie ćwicząc plecy powinieneś zlikwidować/zminimalizować kifoze (okrągłe plecy). A przynajmniej przykryć ją mięśniami . Ta lekarka to chyba się boi że ci w miejscu skrzywienia mięśnie narosną . Jak na moje powinieneś ćwiczyć. Spróbuj pójść do innego lekarza, niekoniecznie sportowego.

Pakowacz! Szybko! Duszo!
Lepiej z ch**a zrobić skręta niż z kaczora prezydenta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 119 Wiek 6 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2903
odpuscil silownie hm a jaki byl tego argument ??

be who you want to be... choose life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 368 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6388
Wlasnie zapytalem dlaczego mam odpuszczac cos co bardzo lubie, a ona nie odpowiedziala. Cos tam pozniej dodala ze mi za bardzo miesnie widac, gore mam za bardzo rozbudowana, a w dole (czyli pas) jestem chudszy. A pozniej jeszcze powiedziala ze mi sie garb miesniowy moze zrobic jak jeszcze bardziej rozbuduje te miesnie. Powiedziala mi tylko zebym zamiast silownii na basen chodzil. Jesli chodzi o moj problem, to nic mi nie pomogla. Powiedziala ze takie plecy to co drugi ma i nie da sie tego poprawic, jedynie moge na basen chodzic. Pozniej jeszcze powiedziala zebym sie tym nie przejmowal i ze jakby byla 20-lat mlodsza to by sie we mnie zakochala:PPPP (chyba rzeczywiscie cos wypila:P)

ps. ze silownii i tak nie zrezygnuje:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 119 Wiek 6 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2903
heh to juz wiesz dlaczego kazala przestać. 90% bab nie lubi przesady w budowie faceta a kiedys moze odnajda lek na odmlodzenie i jej marzenie sie spelni

Zmieniony przez - wezelx w dniu 2005-11-24 20:52:53

be who you want to be... choose life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1093
przejdź się do innego lekarza - powiedz że chodzisz na siłownie i basen. Zapytaj czy to nie zaszkodzi

I działaj dobrze na plect

Pakowacz! Szybko! Duszo!
Lepiej z ch**a zrobić skręta niż z kaczora prezydenta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 368 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6388
Jak klatka 107 przy pasie 77 jest za bardzo rozbudowana to hohoho Przeciez to jest chudo bardzo!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Basen po silowni

Następny temat

Nowiutki planik do oceny!

WHEY premium