SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

only siła

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 573
witam
mam pytanie - jaki trening najlepiej zastosowac, aby mozliwie najbardziej zwiekszyc sile, przy mozliwie najmniejszym wzroscie masy miesniowej. Generalnie chodzi mi o to, aby byc silnym, ale nie zamienic sie w stereotypowego 'koksa' albo 'beczulke'. dodam ze jestem dosyc niski, 171cm

z gory dzieki, pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 616 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3651
Dobry tekst chce być silny ale żeby po mnie nie było widać ...

Heh, to nie bier się za siłownie tylko; siekiera lub toporek i rembierz drzewo :P albo łopata i 2tony węgla przeżuć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 91 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 943
hehe doysc ciekawy temat

wiesz masa bierze sie z dodatkowej ilosci pozywienia
wiec jesli nie bedziesz zwiekszal ilosci bialka wegli i innych rzeczy ktorych pragna MASMENI to nie zrobisz sie pakerem bo nie bedzie z czego
jednak mysle, ze jakolwiek bys nie cwiczyl, cialo sie zmieni, pozostaniesz przypuscmy przy tej samej masie ale bedziesz wygladal lepiej


chociarz z tym jedzeniem to bywa roznie
jakies 6 lat temu w lo, podciagalem sie na drazku, przewaznie codziennie, na zasadzie wisi w kuchni to jak wchodze i wychodze to sie podciagam, bez planu bez niczego itd, w przeciagu paru miesiecy z 1 podciagniecia zrobilo sie 16
a z moich pleców zrobil sie trójkat, bylem pozytywnie zdziwiony bo nie ogladalem sie w lustrze przez ten czas a moj ojciec zwrocil na to uwage, diety nie zmienialem, wiec moze jednak mozliwe jest zrobienie czegos bez diety

wszystko zalezy od Twojego organizmu i od odpowiednio dobranego planu



swoja droga , dlaczego nie chcesz wygladac na silnego, rozumiem , ze mozesz niechcesz miec wielkiej masy bo niektorzy tak maja (dziwne hehe), ale akurta nie sadze, zebys bez staran zrobil ja przez przypadek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 573
jasne ze chce miec mase, w tym momencie robie trening masowy ;)

po prostu mowie, na przyszlosc, zeby starac sie coraz bardziej i bardziej silnym, ale bez rosniecia wszerz jak pudziano-podoby twór. dlatego pytam czy mozna jakos uniknac takiego mega dopakowania, bedac jednoczesnie mega silnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 573
nic wiecej na ten temat? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3694
to takich efektow to trzeba miec stereydy,a juz minimum to suple, jadac na sucho o ile sie da, to potrzebujesz wielu wielu lat treningu, najpierw pocwiczc i zobacz zeby zamienic sie w koksa to potrzeba kilku lat treningow , Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w Treningu

Następny temat

FBW - Pytanie ??

WHEY premium