SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

omega 3 - najtansza opcja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 992

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1159
ale jak sie przyjrzycie, EPA i DHA jest prawie 2x mniej jak w olimpie!
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 30915
a ja pozwoliłem sobie na małe obliczenia i tested wcale nie jest tańszy biorąc pod uwagę kwasy omega 3

Tested - 21zł
1g (omega 3) - 0,63zł

Olimp - 21zł
1g (omega 3) - 0,54zł

Olimp - 14,60 (wiadomo gdzie )
1g (omega 3) - 0,37zł

a miałem też testeda kupować
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2736
Tested wymaga 7 kapsów by dostarczyć 2g EPA/DHA(olimp 4). Trzeba o 75% więcej tabletek łyknąć, podczas gdy samym kapsułek jest tylko 66% więcej. Wiec wychodzi drożej.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1159
taki maly oftop: te omegi 3 trzymacie w lodowce? bo ja normalnie w pokoju, a przeczytalem informacje ze powinno sie to trzymac w lodowce...
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 30915
nie ma potrzeby, nic się nie stanie
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 4186 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 50316
Na pewno nie trzeba trzymać Gold Omegi 3 Olimpa bo ma wit. E w składzie która ma zapobiegać utlenianiu, a inne nie wiem, nigdy nie trzymałem w lodówce, ale fakt że zawsze po otwarciu dość szybko znika wiec nie sądze aby coś złego mogło z nią sie dziać.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4729 Napisanych postów 133481 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 732062
jakby to bylo w plunie co ma stycznosc z telenem i swiatlem to mozna by bylo sie martwic, a tak to kazda kapsulka chroni przed utlenianiem + wit e j/w wiec nie ma co sie bac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple siłownia

Następny temat

Test Sponsorowany firmy BLASTEX - Masa i Sila by killeradi - pods.str.9!

Zerwanie mięśnia, jak do tego dochodzi? Zerwanie mięśnia, jak do tego dochodzi? Dieta IF - 3 powody, dla których warto stosować przerywany post Dieta IF - 3 powody, dla których warto stosować przerywany post Leksykon suplementacji: Kurkumina Leksykon suplementacji: Kurkumina TOP 10 najbogatszych kulturystów na świecie TOP 10 najbogatszych kulturystów na świecie „Dieta McDonald’s” oraz kiedy zaczyna spalać się tłuszcz?! „Dieta McDonald’s” oraz kiedy zaczyna spalać się tłuszcz?! IV edycja Konferencji Fitness PEI już 24 marca 2018 na PGE Narodowym w Warszawie! IV edycja Konferencji Fitness PEI już 24 marca 2018 na PGE Narodowym w Warszawie! Krwiak, przyczyny i leczenie Krwiak, przyczyny i leczenie Przedtreningówka domowej roboty Przedtreningówka domowej roboty