SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

omega 3 - najtansza opcja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 993

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1159
ale jak sie przyjrzycie, EPA i DHA jest prawie 2x mniej jak w olimpie!
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 30915
a ja pozwoliłem sobie na małe obliczenia i tested wcale nie jest tańszy biorąc pod uwagę kwasy omega 3

Tested - 21zł
1g (omega 3) - 0,63zł

Olimp - 21zł
1g (omega 3) - 0,54zł

Olimp - 14,60 (wiadomo gdzie )
1g (omega 3) - 0,37zł

a miałem też testeda kupować
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2736
Tested wymaga 7 kapsów by dostarczyć 2g EPA/DHA(olimp 4). Trzeba o 75% więcej tabletek łyknąć, podczas gdy samym kapsułek jest tylko 66% więcej. Wiec wychodzi drożej.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1159
taki maly oftop: te omegi 3 trzymacie w lodowce? bo ja normalnie w pokoju, a przeczytalem informacje ze powinno sie to trzymac w lodowce...
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 30915
nie ma potrzeby, nic się nie stanie
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 4186 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 50316
Na pewno nie trzeba trzymać Gold Omegi 3 Olimpa bo ma wit. E w składzie która ma zapobiegać utlenianiu, a inne nie wiem, nigdy nie trzymałem w lodówce, ale fakt że zawsze po otwarciu dość szybko znika wiec nie sądze aby coś złego mogło z nią sie dziać.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4733 Napisanych postów 133522 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 734802
jakby to bylo w plunie co ma stycznosc z telenem i swiatlem to mozna by bylo sie martwic, a tak to kazda kapsulka chroni przed utlenianiem + wit e j/w wiec nie ma co sie bac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple siłownia

Następny temat

Test Sponsorowany firmy BLASTEX - Masa i Sila by killeradi - pods.str.9!

Bóle stawów, przyczyny i leczenie Bóle stawów, przyczyny i leczenie Kalendarz wydarzeń IFBB 2018 Kalendarz wydarzeń IFBB 2018 Podciąganie nóg na drążku w zwisie Podciąganie nóg na drążku w zwisie Jagody goji - opinie i przepisy Jagody goji - opinie i przepisy Ćwiczenia na płaski brzuch Ćwiczenia na płaski brzuch Joanna Ucińska - ocena sylwetki Joanna Ucińska - ocena sylwetki ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas!