SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oliwa z oliwek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5193
oliwa z oliwek w diecie musi byc z pierwszego tłoczenia, czy może być z wytłoczyn z oliwek czy z czegos takiego??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Mozesz na niej smazyc ale nie dlugo. A jezeli chodzi o olej z pestek winogron to zupelnie nie nadaje sie do smazenia ani do picia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 111 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4150
Z pierwszego tłoczenia jak jesz na zimno, a jak do smażenia do z wytłoczyn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
Na zimno jw . Na ciepło olej rzepakowy.

sam nie wiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Dlaczego nie można smażyć na oliwie?
Ja od czasu do czasu tak robie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
Wszystko można

Najlepiej smażyć na smalcu - tłuszcz nasycony. I w czasie smażenia nie powstają szkodliwe związki, jak np w przypadku masła, oleju słonecznikowego.

Oliwa, jest tłoczona na zimno. Obrazkowo mówiąc to jest tez dla niej szok, ale chodzi o wiązania. Taka oliwa nie ma swych właściwości i też najzdrowsza nie jest. I żal oliwy i kasy... Jak smażyć, ale tak lekko to na rzepakowym jeśli chcemy na roślinnym.

sam nie wiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
do smażenia z pestek winogron polecam

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
do smażenia z pestek winogron polecam

Smakowo, czy zdrowotnie czy jedno i drugie ??
1

sam nie wiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
dla zdrowia i pięknej cery smakowo ok

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Oliwe z oliwek poleca sie tez, z tego co wiem do krótkiego smażenia(np jajecznicy), ale smakowo odradzam. Wiadomo - mówi sie ze "są smaki i smaczki" ale ja jem wszystko, a to mi np wybitnie nie podchodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5193
Czyli ta oliwa z wytłoczyn nie nadaje sie do niczego? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 361 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15118
imo nadaja sie do jedzenia normalnie tez jest zdrowa ale duzo leprza jest oliwa z oliwek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na rzeźbe - proszę o ocene.

Następny temat

Co sądzicie?

WHEY premium